X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jak polscy jazzmani podbijali Bremę

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2019 14:41
W audycji wróciliśmy do koncertów sprzed roku, kiedy to Polska była gościem specjalnym festiwalu i konferencji Jazzahead w Bremie.
Plakat festiwalu
Plakat festiwaluFoto: mat. promocyjne

19 kwietnia 2018 na scenach miejscowego centrum targowego oraz Kulturzentrum Schlachthof wystąpiło wtedy w krótkich setach koncertowych aż osiem polskich zespołów. Część z tych koncertów zaprezentowaliśmy także rodzimej publiczności, uznając to za świetny rodzaj szybkiego przeglądu możliwości młodej polskiej sceny jazzowej. Wysłuchaliśmy - w całości lub we fragmentach - występów tria Kuby Więcka, tria Joanny Dudy, sekstetu Kamila Piotrowicza oraz formacji High Definition Quartet i Power Of The Horns.

***

Tytuł audycji: Nokturn 

Prowadzili: Jacek Hawryluk i Bartek Chaciński

Data emisji: 2.05.2019

Godzina emisji: 22.30

mko

Zobacz więcej na temat: Jazz
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zakir Hussain: po narodzinach tata wyśpiewał mi rytm

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2015 08:00
O tym, dlaczego nie został gwiazdą rocka, oraz o rytmicznych różnicach między Indiami a Zachodem gwiazda EtnoKrakowa - Zakir Hussain opowiadał w Dwójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podróże w czasie i nowoczesność. Międzynarodowy Dzień Jazzu

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2019 10:00
- W tym roku będzie to swoista podróż do przeszłości, ale odczytywanej przez kontekst tego, co dziś dzieje się w muzyce improwizowanej - tłumaczył Jacek Hawryluk, opowiadając o Dwójkowych koncertach związanych z Międzynarodowym Dniem Jazzu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Japoński jazz nowej ery

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2019 12:26
Reiwa – taką nazwę nosi nowa era, która nastała w Japonii wraz z pierwszym dniem maja. Po 30 latach spędzonych na tronie abdykował cesarz Akihito. Tym samym zakończyła się panująca era Heisei. Jej schyłek zgrał się z obchodami Międzynarodowego Dnia Jazzu, dlatego w "Nokturnie" połączyliśmy obie okazje, słuchając muzyki jazzowej z Japonii.
rozwiń zwiń