X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Romuald Twardowski "SONGS&SONNETS"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2020 14:05
Najnowszy album wydawnictwa ANAKLASIS – Romuald Twardowski "SONGS&SONNETS".
Okładka płyty
Okładka płytyFoto: Mat. promocyjne

- Śpiew, muzyka wokalna towarzyszyły mi od najwcześniejszych lat dzieciństwa - przyznaje urodzony 90 lat temu w Wilnie Romuald Twardowski. - Popularne melodie, pieśni nucone przez matkę, brzmienie chórów kościelnych - wszystko to pobudzało moją wyobraźnię.

A czym skorupka za młodu… Głos jest osią kompozycji Twardowskiego, które trafiły na album Pieśni i sonety, łączy utwory odległe w czasie i o różnym ciężarze emocjonalnym – od przepełnionych bólem Sonetów pożegnalnych (1970), poświęconych pamięci zmarłej nagle narzeczonej Twardowskiego, duńskiej kompozytorki Elizabeth Tramsen, przez formalnie złożony cykl pieśni Oblicze morza (1979), aż po cykl Znad Willi (1990), napisany do słów Heleny Massalskiej, ewokujący atmosferę dawnej Wileńszczyzny.

Pieśni i sonety Twardowskiego znakomicie wykonuje światowej sławy bas-baryton Tomasz Konieczny, przy akompaniamencie pianisty Lecha Napierały.

Recital promujący album SONGS & SONNETS w linii PORTRAITS od ANAKLASIS odbędzie się w całości online. Transmisja będzie dostępna na kanale YouTube Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Zapraszamy 24 października o godz. 19:00. Nagranie będzie dostępne przez 24 godziny po koncercie.
link do transmisji: https://pwm.com.pl/pl/aktualnosci/szczegoly/3459847,koncert-promujacy-songs--sonnets-od-anaklasis-przeniesiony-do-interentu.html


Okładka płyty Okładka płyty

Mat. prasowe

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak