X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

X Kongres Polska Wielki Projekt – Nowe Pokolenie

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2020 21:51
Kongres Polska Wielki Projekt jest cyklem debat i spotkań nad strategicznymi wyzwaniami rozwojowymi stojącymi przed Polską i Europą w najbliższych dekadach. Idea przedsięwzięcia powstała w 2010 roku, w kolejnych latach stało się ono największym spotkaniem konserwatywnych środowisk opiniotwórczych w Polsce.
Kongres PWP
Kongres PWPFoto: Kongres PWP

Do organizowanych przez nas wydarzeń od 9 lat zapraszamy wybitne grono myślicieli, intelektualistów, ekonomistów oraz polityków z całego świata. W ubiegłych latach mieliśmy zaszczyt gościć m.in. takie osobistości jak: sir Roger Scruton, prof. Peter Sloterdijk, Traian Băsescu, dr Ivars Godmanis, Davit Bakradze, prof. Harold James, prof. Patrick R. Chovanec, Peter Oppenheimer, Caroline Cox, dr Jonathan Ostry, prof. Michael Pettis czy prof. Andrew Michta.

Podczas Kongresu Kapituła Nagrody im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (pod przewodnictwem prof. Zdzisława Krasnodębskiego) wręcza dwa wyróżnienia – Nagrodę im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz Medal „Odwaga i Wiarygodność”. W skład Kapituły wchodzą osoby zasłużone dla polskiego życia publicznego, jak sędzia Bogusław Nizieński czy legendarny przywódca Solidarności Andrzej Gwiazda.

Nagroda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego przyznawana jest wybitnym polskim twórcom, których dzieła przyczyniają się do lepszego zrozumienia historii i tradycji Polski oraz stanowią cenną inspirację na przyszłość. Otrzymali ją m.in. reżyser Lech Majewski, rzeźbiarz Jerzy Kalina, kompozytor Michał Lorenc, pisarz Jarosław Marek Rymkiewicz, Antoni i Andrzej Krauze oraz historyk Andrzej Nowak. Laureatami byli również kompozytor Wojciech Kilar oraz pisarz Marek Nowakowski. Medalem „Odwaga i Wiarygodność” uhonorowane zostają natomiast osoby aktywnie działające na rzecz wizerunku Polski i jej obywateli w świecie. Medal wręczono m.in. prof. Ewie Thompson i sir Rogerowi Scrutonowi.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 9-11 października 2020 r. w Arkadach Kubickiego. Ze względu na okoliczności epidemiologiczne odbędzie się ona w wersji hybrydowej. Publiczność zapraszamy do udziału on-line. Transmisja będzie dostępna na stronie internetowej www.polskawielkiprojekt.pl, na której zawarty jest również tegoroczny program.

 

#polskawielkiprojekt #kongresPWP #PWP2020 #nowepokolenie

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak