X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Bielska Zadymka Jazzowa

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2020 10:51
BO WE MNIE JEST JAZZ - to hasło tegorocznego LOTOS Jazz Festivalu 22. Bielskiej Zadymki Jazzowej, którego program symbolicznie rozpisany został między debiutem a jubileuszem
Bielska Zadymka Jazzowa
Bielska Zadymka JazzowaFoto: Mat. prasowe

Festiwal rozpocznie premiera debiutanckiej płyty "My Planet" Marty Wajdzik, a zakończy jubileusz 50-lecia artystycznej kariery Richarda Galliano. Artystą rezydentem Zadymki będzie Ron Carter, którego podczas festiwalu zobaczymy w trzech koncertach: Ron Carter & LOTOS Jazz Festival Big Band, Ron Carter Foursight Quartet i Ron Carter & Richard Galliano Duo. Nagrody "Anioła Jazzu 2020" otrzymają: Krzesimir Dębski, Kenny Garrett i Richard Galliano, Ponadto wystąpią: Dhafer Youssef z projektem "Sounds of Mirrors", Till Brönner & Dieter Ilg  z "Nightfall" oraz po raz pierwszy w Polsce, laureat konkursu Instytutu Herbie Hancocka 2019 – gitarzysta Evgeny Pobozhiy ze swoim kwartetem. 24 lutego podczas Finału Konkursu usłyszymy trzech finalistów, z których jeden, jako Laureat Nagrody Głównej, wystąpi podczas Gali Polskiego Jazzu. W tym samym dniu odbędą się dwie premiery pod hasłem "Two Women / Two Saxes”. Marta Wajdzik, 18-letnia saksofonistka z Bielska-Białej zaprezentuje autorski program, który ukaże się na płycie "My Planet", a Lakecia Benjamin po raz pierwszy w Europie wystąpi z projektem Pursuance /The Music of the Coltranes. W "Okolicach Jazzu" londyńską scenę funkową reprezentować będzie superformacja PBUG. Nowością będzie dzień koncertowy nazwany "Śląsk z góry na dół", podczas którego w dwóch niezwykle atrakcyjnych obiektach odbędą się równocześnie koncerty oddalone od siebie o 1321 m, ale nie w poziomie lecz w pionie – Grupa Mitch & Mitch wystąpi w Schronisku na Szyndzielni (1001 m n.p.m.) i EABS w Kopalni Guido (poziom – 320). Podczas festiwalu prezentowana będzie wystawa Mariana Oslislo "GRAfie - muzyka, kaligrafia, grafika i multimedia", na scenie klubowej w Metrum zagrają: Basia Dratwińska (premiera płyty), Grzegorz Kapołka Trio, To Muniak with Love (premiera płyty), Byczek and New Funk Generation i Jovi - Jazz is on. Codziennie w bielskiej Galerii Sfera jazzowa młodzież będzie się prezentować na Festiwalowej Scenie Promocji. Wszyscy razem spotykać się będą na nocnych jam sessions. 22. Zadymka odbędzie się od 24 lutego do 1 marca w trzech miastach: Bielsku-Białej, Katowicach i Zabrzu. Na finał organizatorzy zaproszą publiczność tradycyjnie do Sali Koncertowej NOSPR.  

***

Materiały prasowe

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak