X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

"To, co najpiękniejsze… Wiosna”. Muzyka filmowa Kilara

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2018 14:00
Posłuchaj drugiej części koncertu z cyklu "To, co najpiękniejsze… Wiosna”, który odbył się 9 maja w Studiu Koncertowym PR im. W. Lutosławskiego w Warszawie.
Audio
  • "To, co najpiękniejsze… Wiosna”. Muzyka filmowa Kilara (Muzyka w kadrze/Dwójka)
W drugiej części koncertu To, co najpiękniejsze... - Wiosna zabrzmiała muzyka filmowa skomponowana przez Wojciecha Kilara w wykonaniu Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Michała Klauzy (na zdj.)
W drugiej części koncertu "To, co najpiękniejsze... - Wiosna" zabrzmiała muzyka filmowa skomponowana przez Wojciecha Kilara w wykonaniu Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Michała Klauzy (na zdj.)Foto: Darek Kawka

Polska Orkiestra Radiowa pod dyr. Michała Klauzy wykonała wówczas muzykę filmową Wojciecha Kilara. Zabrzmiały utwory Kilara z filmów "Zemsta", "Pan Tadeusz", "Ziemia obiecana", "Dracula", "Trędowata", a także - po raz pierwszy od prawie 50 lat - muzyka do serialu "Przygody Pana Michała" z oryginalnej, niespodziewanie odnalezionej w archiwum Filmoteki Narodowej, partytury.

***

Tytuł audycji: Muzyka w kadrze

Przygotowali: Mariusz Gradowski i Grzegorz Dąbrowski

Data emisji: 13.05.2018

Godzina emisji: 12.00

jp/mk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kilar i Moniuszko na życzenie słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2017 12:00
W "Dwójce na życzenie" dziełom wybitnych polskich kompozytorów towarzyszyły utwory nie mniej znakomitych twórców muzyki światowej. A Państwo dostali kolejną porcję nagród!
rozwiń zwiń