X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Andrzej Kosendiak: "Chcemy być potrzebni". Narodowe Forum Muzyki gra online!

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 12:58
- Mamy trudny moment. Istotą naszej pracy jest dzielenie się tym, co robimy. Chcemy podtrzymać kontakt z naszymi słuchaczami - mówił w "Poranku Dwójki" Andrzej Kosendiak, dyrektor Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.  
Audio
  • Rozmowa z dyrektorem Narodowego Forum Muzyki o propozycjach online (Poranek Dwójki)
Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu
Narodowe Forum Muzyki we WrocławiuFoto: Wojciech Dziadosz/Shutterstock.com

Wszystkie wydarzenia organizowane od 12 marca 2020 roku aż do odwołania zostają wstrzymane - tego rodzaju komunikat wystosowały wszystkie instytucje kultury w Polsce. Taki komunikat znajdziemy też na stronie Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. I mimo zamknięcia sal koncertowych twórcy i pracownicy tej prestiżowej instytucji nie pozostawiają nas w czasie pandemii w ciszy.

- Ta inicjatywa pozwala nam na dość regularne kontakty z naszymi słuchaczami - przyznał dyrektor placówki. NFM przygotowało bogatą ofertę online, a w tym wirtualnym repertuarze znalazło się m.in. oglądanie koncertów i innych materiałów audio-wideo w trybie tzw. premiery, czy słuchanie płyt.

- Codziennie o godz. 9.00 i 19.00 chcemy prezentować nasze nagrania z komentarzem. Jest bardzo duże zainteresowanie. To znaczy, że jesteśmy potrzebni - zaznaczył Andrzej Kosendiak.  - Chcemy mieć poczucie, jako muzycy, sensu naszej pracy. Nawet w tak trudnym czasie jak obecnie.

Dyrektor NFM nie ukrywał, że retransmisje online mają szansę na stałe zagościć wśród propozycji placówki. - Kilka, kilkanaście tysięcy odsłon naszej audycji to jest wartość. Chcielibyśmy, żeby została, kiedy wrócimy do normalności.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki

Prowadzi: Paweł Siwek

Gość: Andrzej Kosendiak (dyrektor Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu)

Data emisji: 25.03.2020

Godzina emisji: 8.30

am

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Kosendiak: "Widma" Moniuszki to wielka muzyka

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019 18:50
- Od początku prac nad tym dziełem czuliśmy, że uczestniczymy w czymś naprawdę ważnym - mówił w Dwójce dyrektor Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu o płycie nagrodzonej Fryderykiem w kategorii "Album Roku. Muzyka Chóralna, Oratoryjna i Operowa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Historia Wrocławia pisana muzyką

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2019 17:01
- Początek życia operowego we Wrocławiu był niezwykły, ponieważ trzeba było nauczyć niemieckich tancerzy góralskich tańców i ściągnąć chór z Bytomia. Nawet primadonna Franciszka Platówna zastawiła swój brylantowy pierścionek, żeby wypożyczyć kostiumy - opowiadała Beata Maciejewska w audycji "Dwójka na miejscu".
rozwiń zwiń