X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Wielogłos o Monografiach FNP". Spotkania nie tylko dla naukowców

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2020 09:30
- Na spotkania, które nazwaliśmy "Wielogłos o Monografiach FNP" zapraszamy nie tylko specjalistów, którzy zajmują się różnymi tematami. Zależy nam na tym, żeby pokazać, że na podstawie książek naukowych można rozpocząć dyskusję ciekawą też dla humanistów i osób po prostu zwyczajnie ciekawych świata - mówiła dr Karolina Marcinkowska - szefowa i organizatorka tych spotkań.
Audio
  • Dr Karolina Marcinkowska o spotkaniach "Wielogłos o Monografiach FNP" (Poranek Dwójki)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/Africa Studio

"Wielogłos o Monografiach FNP" to cykl wydarzeń organizowanych wokół prestiżowej serii książek Monografie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Ideą tych wydarzeń jest wielowątkowa dyskusja na ważne tematy z obszaru socjologii czy nauk humanistycznych i choć puntem wyjścia do spotkań jest książka i jej obszar tematyczny, to formuła tych wydarzeń wykracza daleko poza schemat spotkania autorskiego. 

- Odbyło się już dziesięć spotkań, a zaczęły się dwa lata temu. Zawsze staramy się znajdować najciekawszy temat, więc nie posługujemy się tytułem, tylko bardziej przystępnym hasłem spotkania. Kolejne będzie dotyczyło wolności - mówiła Karolina Marcinkowska.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki 

Prowadził: Paweł Siwek

Gość: dr Karolina Marcinkowska (szefowa spotkań "Wielogłos o Monografiach FNP")

Data emisji: 29.01.2020

Godzina emisji: 9.30

am

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Niepokorni naukowcy. Rozmowy Karola Jałochowskiego

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2019 10:06
- To są ludzie, którzy na jakimś etapie swojego życia zakwestionowali obecny stan nauki, stan duchowy i światopoglądowy swojego środowiska i poszli naprzód - mówił w Dwójce dziennikarz i autor książki "Heretycy, Buntownicy, Wizjonerzy. 22 podróże z największymi umysłami naszych czasów".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Relacja z wręczenia Nagród Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2019 19:30
O przebiegu tegorocznej uroczystości opowiedział prof. Włodzimierz Bolecki – wiceprezes Zarządu Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. W programie gościliśmy również laureata z zakresu nauk humanistycznych i społecznych – prof. Andrzeja Wiśniewskiego,
rozwiń zwiń