X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Dwa Teatry". Słuchowiska przed publicznością

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 12:32
- Najciekawsza jest ta konfrontacja własnych wyobrażeń i projekcji z publicznością - podkreślał Wojciech Tomczyk, opowiadając o Festiwal Teatru Telewizji i Teatru Polskiego Radia "Dwa Teatry".
Audio
  • Wojciech Tomczyk i Igor Gorzkowski o tegorocznym festiwalu "Dwa Teatry" (Poranek Dwójki)
Andrzej Brzoska i Piotr Bajtlik podczas realizacji słuchowiska Smuga cienia (jednego z słuchowisk radiowej Dwójki biorących udział w konkursie tegorocznego festiwalu Dwa Teatry)
Andrzej Brzoska i Piotr Bajtlik podczas realizacji słuchowiska "Smuga cienia" (jednego z słuchowisk radiowej Dwójki biorących udział w konkursie tegorocznego festiwalu "Dwa Teatry")Foto: Piotr Piorun/PR

O "Dwóch Teatrach" jako o przestrzeni spotkania twórcy z odbiorcą jego dzieła mówił również w Dwójce Igor Gorzkowski. - W sali kinowej, w komfortowych warunkach akustycznych, z publicznością, która żywo reaguje w trakcie emisji. To jest nie do przecenienia – przyznał reżyser.

Serwis specjalny "Dwa Teatry" >>>

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, w której również m.in. o tegorocznych słuchowiskach biorących udział w konkursowych zmaganiach festiwalu "Dwa Teatry".

Festiwal "Dwa Teatry – Sopot 2019" w radiowej Dwójce>>>

***

Prowadził: Paweł Siwek

Goście:  Wojciech Tomczyk (dramaturg, scenarzysta, producent), Igor Gorzkowski (reżyser, dramaturg, pedagog)

Data emisji: 23.05.2019

Godzina emisji: 9.30

Materiał został opublikowany w audycji "Poranek Dwójki".

jp/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Festiwal "Dwa Teatry – Sopot 2019" w radiowej Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 15:00
XIX Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" odbywa się w dniach 24-27 maja w Sopocie. Program 2 Polskiego Radia zaprosił z tej okazji na premierowe słuchowisko, rozmowy z organizatorami wydarzenia, z aktorami, a także na relacje z tego wielkiego święta radiowego i telewizyjnego teatru.
rozwiń zwiń