X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ukraina. Poroszenko będzie walczył o kolejną kadencję

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 08:02
- Kilka miesięcy temu szanse miał małe, ale według ostatnich sondaży, zaczął z miejsca piątego przesuwać się w kierunku trzeciego. Jednym z powodów jest aktywność Poroszenki i wiązane z nią otrzymanie przez ukraińskie prawosławie autokafalii - mówił w Dwójce Tadeusz Iwański. 
Audio
  • Petro Poroszenko zwiększa swoje szanse na reelekcję (Puls świata/Dwójka)
Flaga Ukrainy
Flaga UkrainyFoto: Pixabay/domena publiczna

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko ogłosił swój start w planowanych na 31 marca wyborach prezydenckich oświadczając, że chce, by Ukraina stała się "wielkim europejskim krajem szczęśliwych ludzi".

Poroszenko stara się przekonać rodaków, że zdecydował się ubiegać o reelekcję, by zapewnić niezmienność stanowiska Ukrainy wobec europejskiej i euroatlantyckiej integracji. - W 2024 roku złożymy wniosek o członkostwo w Unii Europejskiej. Otrzymamy plan działań na rzecz Ccłonkostwa w NATO i rozpoczniemy jego realizację. Tylko obecność w Unii i NATO może zagwarantować nasze bezpieczeństwo w obliczu rosyjskiej agresji - stwierdził Poroszenko.

Urzędujący szef państwa wystartuje w wyborach jako kandydat niezależny. Czy może liczyć na zwycięstwo w obliczu sondaży, które największe szanse dają byłej premier Julii Tymoszenko? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Puls świata

Prowadził: Piotr Pogorzelski

Gość: Tadeusz Iwański (Ośrodek Studiów Wschodnich)

Data emisji: 30.01.2019

Godzina emisji: 17.00

mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak