more_horiz

XIV Konferencja "Polska Polityka Wschodnia"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2018 09:00
Gościem "Pulsu świata" był Paweł Kowal, były minister spraw zagranicznych RP, inicjator i dyrektor dorocznego wydarzenia, które odbywa się we Wrocławiu i Wojnowicach.
Audio
  • Rozmowa z Pawłem Kowalem, dyrektorem konferencji "Polska Polityka Wschodnia 2018" (Puls świata/Dwójka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: mat. promocyjne

Konferencja "Polska Polityka Wschodnia 2018" odbędzie się w dniach 18-20 października roku pod patronatem Ministra Spraw Zagranicznych RP prof. Jacka Czaputowicza. Na pierwszy, otwarty i dostępny dla wszystkich zainteresowanych osób dzień konferencji, organizatorzy zapraszają do Zakładu Narodowego im. Ossolińskich we Wrocławiu. Kolejne dwa dni konferencji (19-20 października 2018 roku) odbędą się na Zamku na wodzie w Wojnowicach koło Wrocławia i dostępne będą wyłącznie dla osób zaproszonych.

Konferencja organizowana jest od 2005 roku przez Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Jest największym spotkaniem osób zajmujących się polską polityką wschodnią. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której nasz gość przedstawił tematykę tegorocznego wydarzenia.

***

Tytuł audycji: Puls świata

Prowadził: Piotr Pogorzelski

Gość: Paweł Kowal (dyrektor konferencji "Polska Polityka Wschodnia 2018")

Data emisji: 18.10.2018

Godzina emisji: 17.00

mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Władimir Putin na ślubie Karin Kneissl: to wydarzenie polityczne, nie towarzyskie

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2018 13:41
- Nie jest to na tyle zażyła znajomość, żeby Kneissl zapraszała "swojego przyjaciela Władimira Putina na swój slub - powiedział Michał Kędzierski, gość audycji "W samo południe"
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spotkanie w Soczi. Jaka przyszłość dla Łukaszenki?

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2018 09:00
- Wynik tych rozmów to dla Łukaszenki kwestia "być albo nie być". Dochód, jaki Białoruś uzyskuje z odsprzedaży rosyjskiej ropy, stanowi przecież lwią część budżetu Mińska – mówił w Dwójce Aleś Zarembiuk z Białoruskiego Domu.
rozwiń zwiń