X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

O Oscarach z nowego studia

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2014 21:00
W "Wybieram Dwójkę" dużo miejsca poświęcimy laureatom Oscarów. Zdamy też sprawę z przebiegu inauguracji naszego nowego studia emisyjnego oraz zaprosimy na wystawę Pauliny Ołowskiej "Czar Warszawy" do Zachęty.
Nowe studio Dwójki
Nowe studio DwójkiFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Uroczyste otwarcie nowego studia emisyjnego Dwójki odbyło się w sobotę o godz. 13.00. Wśród gości specjalnej audycji "Jesteśmy na miejscu", którą prowadzili Przemysław Psikuta i Adam Suprynowicz, znaleźli się m.in. znakomici aktorzy: Anna Seniuk, Agata Kulesza, Wojciech Pszoniak i Łukasz Lewandowski, a także gitarzysta Michał Nagy oraz akordeonista i bandoneonista Klaudiusz Baran.

Pierwszą audycję z nowego studia rozpoczęliśmy od rozmowy z prezesem Polskiego Radia Andrzejem Siezieniewskim, który zaznaczył, że Program 2 Polskiego Radia wraz z technologiczną rewolucją dołączył do grona najnowocześniejszych rozgłośni świata: - Od 1 marca możemy powiedzieć, że wszystkie studia Polskiego Radia spełniają wymogi nowoczesności , łącznie z wyposażeniem w kamery, a zatem normalnej emisji dźwięku będzie towarzyszył też streaming internetowy.
Zachęcamy do wysłuchania obszernych fragmentów inauguracyjnej audycji oraz do obejrzenia wideorelacji.

W audycji opowiemy też o wystawie Pauliny Ołowskiej "Czar Warszawy". To pierwsza tak obszerna prezentacja jej twórczości w Polsce, pokazująca wielowątkowość zarówno tematyki, jak i metod pracy artystki. Zawiera malarstwo, rzeźbę, scenografię, instalacje, neon, asamblaż, rysunek, kolaż i tkaninę, oraz przygotowaną specjalnie na wystawę nową instalację – sklep z kolekcją mody firmy Clemens en August.
Zaprasza Adam Suprynowicz.

3 marca (poniedziałek), godz. 16.00-18.00

Zobacz więcej na temat: Oscary 2014
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ameryka chce w to wierzyć: dwaj dziennikarze obalili prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2014 04:00
- Oczywiście afera Watergate była zdecydowanie bardziej skomplikowana, a swoje role odegrało w niej o wiele więcej osób. Szok związany z odwołaniem prezydenta domagał się jednak równie mocnego mitu - mówił w Dwójce Włodzimierz Nowak, redaktor serii "Reporterzy Dużego Formatu - Klasyka".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Europa Chopina i Panufnika

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2014 20:00
We wtorkowej audycji "Wybieram Dwójkę" dyrektor Stanisław Leszczyński mówił o programie tegorocznej edycji Festiwalu "Chopin i jego Europa" i podsumował dziesięcioletnie doświadczenia imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmagania kultur z rusyfikacją

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2014 18:00
Dziś w "Wybieram Dwójkę" zdaliśmy relację z uroczystości wręczenia Nagrody "Nowych Książek" za rok 2013 Bohdanowi Cywińskiemu, autorowi tomu "Szańce kultur. Szkice z dziejów narodów Europy Wschodniej".
rozwiń zwiń