X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2016 08:00
Audio

Album złożony z płyty CD i DVD. Jest to zapis wyjątkowego koncertu. W 1976 roku Zbigniew Wodecki, namówiony przez przyjaciela, by nagrał solową płytę, wszedł do studia z nieskrępowaną niczym wyobraźnią, głową pełną wspaniałych wzorców zza Atlantyku i przede wszystkim ze swoim fenomenalnym warsztatem kompozytora, aranżera, instrumentalisty i wokalisty. Wydana wówczas debiutancka płyta „Zbigniew Wodecki", do niedawna zapomniana, jest niesłychanie spójna stylistycznie, oryginalna aranżacyjnie, wciągająca melodycznie i pamiętna w warstwie lirycznej. Kiedy członkowie zespołu Mitch & Mitch po latach odsłuchali debiutancką płytę Wodeckiego zakochali się w niej od pierwszego przesłuchania i zaczęli snuć wizje wspólnej pracy nad zapomnianym materiałem. Wizje przerodziły się w plany i w kwietniu 2015 r. muzycy zagrali z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego.

W 2016 roku płyta otrzymała dwie stauteki Fryderyków – nagród Akademii Fonograficznej. W kategorii muzyki pop nagroda za album roku; pochodząca z albumu piosenka "Rzuć to wszystko co złe" została utworem roku.


Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir
Zobacz więcej na temat: Dyskografia filmowa i rozrywkowa