X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Raport Białoruś

Łukaszenka: Rosja, Kazachstan i Białoruś powinny mieć swoje “euro”

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2012 01:00
Aleksander Łukaszenka na spotkaniu z chińskimi mediami nie wykluczył reform politycznych na Białorusi. Oświadczył też, że gdyby wprowadzano walutę wspólną dla Wspólnej Przestrzeni Gospodarczej, to powinna być jego ocenie zupełnie nowa waluta.

Mówiąc o wspólnej walucie Rosji, Białorusi i Kazachstanu Aleksander Łukaszenka zauważył, że to jeszcze odległa perspektywa, która wymaga zastanowienia. Łukaszenka zauważył także, że kraje Wspólnoty będą szukać bliższej współpracy w ramach Unii Eurazjatyckiej, ale to proces, który zajmie lata. Przekonywał, że Chiny nie powinny obawiać się Wspólnej Przestrzeni Gospodarczej.

 

Na konferencji dla chińskich mediów Aleksander Łukaszenka nie wykluczył także reform politycznych na Białorusi:- Głowa państwa uznaje, że obecna międzynarodowa sytuacja wymaga adekwatnej odpowiedzi – napisała państwowa agencja BelTA. – Dziś studiujemy pewne globalne trendy i staramy się dostosować i zmodernizować nasz system polityczny. Przeprowadzimy wybory parlamentarne. Myślę, że powinniśmy poważnie zastanowić się nad reformą polityczną lub reformą systemu politycznego w naszym kraju – powiedział Łukaszenka. Deklarował przy tym, że główna rzecz, to „zachowanie stabilności, zapewnienie ludziom godziwych warunków życia i prawa do wyrażania swojej opinii", cytuje państwowa agencja informacyjna.

 

agkm, na podst. telegraf.by, BelTA

Informacje o Białorusi: Raport Białoruś

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukaszenka przegrałby z kandydatem-anonimem

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2012 10:47
Z badań niezależnego ośrodka NISEPI wynika, że poparcie dla Aleksandra Łukaszenki na Białorusi nieznacznie wzrosło. We wrześniu osiągnęło historyczny spadek – 20,4 procent.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Białoruś znosi wizy na czas mistrzostw hokeja

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2012 15:32
Aleksander Łukaszenka podpisał dekret znoszący obowiązek wizowy między 25 kwietnia a 31 maja 2014 roku. Dotyczy on uczestników mistrzostw i turystów z biletami na igrzyska.
rozwiń zwiń