X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jarosław Kaczyński: idziemy drogą, która ma doprowadzić do zwiększenia dochodów Polaków

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2019 12:00
Podczas niedzielnej (29.09) konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości prezes PiS Jarosław Kaczyński podkreślał, że beneficjentami podwyższenia płacy minimalnej nie będą wyłącznie osoby o najniższych dochodach. 
Audio
  • Wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas konwencji partii w Szczecinie (Jedynka)
Jarosław Kaczyński podczas konwencji PiS w Szczecinie
Jarosław Kaczyński podczas konwencji PiS w SzczecinieFoto: PAP/Marcin Bielecki

Jarosław Kaczyński przypomniał, że rząd zdecydował, iż od 1 stycznia 2020 roku płaca minimalna wzrośnie do 2600 złotych brutto, czyli więcej niż domagały się związki zawodowe. Zgodnie z propozycją Prawa i Sprawiedliwości, w 2021 roku płaca minimalna wzrośnie do 3 tysięcy złotych, a w 2024 roku do 4 tysięcy złotych.

W swym wystąpieniu Jarosław Kaczyński poruszył też m.in. wątki służby zdrowia, tradycyjnej polskości, braku zgody PiS na eutanazję, szans ludzi młodych na rozwój i podziału dochodu narodowego.

ag

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Kaczyński: PiS udało się zrealizować program

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 11:50
Politycy Prawa i Sprawiedliwości kontynuują spotkania z wyborcami. Prezes partii Jarosław Kaczyński weźmie w niedzielę (22.09) udział w trzech konwencjach okręgowych w Małopolsce. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konwencja PiS w Opolu o naprawie służby zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2019 15:30
Jarosław Kaczyński ocenia, że naprawa służby zdrowia to zadanie na kolejne dwie lub trzy kadencje. Podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Opolu prezes tej partii powiedział, że podczas mijającej kadencji trzeba było się zająć sprawami elementarnymi. Minister zdrowia Łukasz Szumowski przedstawił program o nazwie "Piątka dla Zdrowia".
rozwiń zwiń