X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Stanisław Brudny ujawnia swój klucz do pogody ducha

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2017 17:00
- Sądzę, że każdy jakiś sposób posiada, ale chciałbym przypomnieć trochę zapomniane słowo: umiar. Umiar jest absolutnie jedynym właśnie panaceum na to, żeby być pogodnym - ocenia aktor.
Audio
  • Stanisław Brudny ujawnia swój klucz do pogody ducha (Czas pogody/Jedynka)
Stanisław Brudny
Stanisław BrudnyFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Japonczyk 1200.jpg
Japoński sposób na długą i szczęśliwą jesień życia

Mimo swoich 87 lat Stanisław Brudny wciąż jest aktywny zawodowo i jak przyznaje, aktorstwo pozwala mu wciąż mobilizować się do kolejnych wyzwań. - To cudowny zawód, żeby mieć motywację. On wymaga fizyczności, ruchu, tańca. Trzeba dbać o siebie, nie można się rozleniwić ani na moment - podkreśla gość "Czasu pogody". 

Dlaczego tak ważne dla aktora jest powracanie do korzeni? Jakie sporty wspomina z dzieciństwa Stanisław Brudny? Jak się zaczęła przygoda naszego gościa z teatrem? Jakie tradycje aktor kontynuuje w rodzinnym mieście - Pilznie? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: "Czas pogody"

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Stanisław Brudny (aktor)

Data emisji: 15.01.2017

Godzina emisji: 10.16

gs/jp

Czytaj także

Miłość przedłuża nie tylko życie, ale przede wszystkim młodość

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2016 11:50
- Czujemy się młodo i jesteśmy szczęśliwi, że możemy być razem. Otoczenie różnie patrzy na związki par w tzw. pewnym wieku, twierdząc, że osoby po 50. powinny zająć się pracą i pomocą dzieciom - opowiadał Tomasz, gość Zbigniewa Krajewskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jodi Ann Bickley: wystarczy wyciągnąć do kogoś rękę

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2016 16:45
- Myślę, że wielu z nas ma takie poczucie, że utknęło gdzieś w samotności. Tymczasem każdy z nas ma ludzi, którzy go kochają. Wystarczy się rozejrzeć i sięgnąć po tę pomoc. Jest nas tak dużo. Powinniśmy być dobrzy dla siebie - mówi autorka książki "Milion cudownych listów".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksander Doba nie żyje. Przypominamy wywiad ze słynnym podróżnikiem

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2021 15:00
Najpopularniejszy kajakarz świata do świątecznego studia "Czasu pogody" przyniósł książki "Opowiedz mi, Babciu" oraz "Opowiedz mi, Dziadku". Stało się to pretekstem do snucia wspomnień o przodkach. Rozmowa odbyła się w 2016 roku na falach radiowej Jedynki. 
rozwiń zwiń