X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Tworzymy "Listę filmów do oglądania w domu"

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2020 16:39
W "Magazynie Bardzo Filmowym" kontynuujemy tworzenie wspólnie ze słuchaczami "Listy filmów do oglądania w domu". Zbieranie tytułów i złożenie listy będzie trwało dłuższy czas, ale zainteresowanie jest spore i już wyłania się bardzo ciekawa, zróżnicowana gatunkowo lista. Skoro nie możemy pójść do kina - oglądajmy filmy u siebie i polecajmy innym.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/Fer Gregory

Chodzi o te, które polecilibyśmy naszym przyjaciołom i bliskim - zagraniczne i polskie, stare, nowe, rozrywkowe i ambitne, niekoniecznie tylko wielkie dzieła. Może te, po których obejrzeniu, czujemy się lepiej?

Ponadto w audycji. 110 lat Akiry Kurosawy - "Cesarz japońskiego kina", człowiek, który wprowadził kino japońskie, a nawet można powiedzieć - azjatyckie do Europy i Stanów Zjednoczonych. Niekwestionowany mistrz, zdobywca Oscarów, uwielbiany przez Martina Scorsese i Stevena Spielberga znakomity interpretator dramatów Szekspira. W 110. rocznicę urodzin mistrza przypomnimy jego artystyczny życiorys i znaczenie.

***

Na "Magazyn Bardzo Filmowy" w czwartek (2.04) o godz. 21.10 zaprasza Michał Montowski.

DS

Zobacz więcej na temat: Michał Montowski
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak