X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Mirosława Stachowiak-Różecka: jestem przekonana, że likwidacja gimnazjów to bardzo dobra zmiana

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 13:12
- Każde dziecko z podwójnego rocznika znajdzie miejsce w nowej szkole. Jeżeli chodzi o licea ogólnokształtące, gwarantujemy ponad 50 proc. więcej miejsc niż w poprzednich latach - powiedziała w audycji "W samo południe" Mirosława Stachowiak-Różecka, wiceprzewodnicząca komisji edukacji z ramienia PiS.
Audio
  • Mirosława Stachowiak-Różecka o systemie edukacji (Jedynka/W samo południe)
- Jakość szkoły trzeba badać dogłębniej, nie tylko w oparciu o wyniki testów - M. Stachowiak-Różecka
- Jakość szkoły trzeba badać dogłębniej, nie tylko w oparciu o wyniki testów - M. Stachowiak-RóżeckaFoto: Chinnapong/shutterstock.com

- Gdy rozmawiamy o edukacji, warto w tej sprawie mówić jednym głosem i powstrzymać emocje - podkreśliła wiceprzewodnicząca. Jej zdaniem zarówno samorządowcy jak i strona rządowa zdali egzamin, jeżeli chodzi o przygotowanie dwuroczników do zmiany.

"Sławomir Broniarz skonfliktował nauczycieli"

Stachowiak-Różecka w dosyć ostrym tonie odniosła się również do pytania o prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego, Sławomira Broniarza - Skonfliktował swoich kolegów nauczycieli. Muszą oni rozstrzygnąć w swoim gronie, czy Broniarz nadal reprezentuje ich interesy. Mam nadzieję, że nie będziemy rozmawiać o formie szkoły, jaką zaproponował Sławomir Broniarz - oznajmiła posłanka PiS.

Wiceprzewodnicząca wypowiedziała się także o wynikach testów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych - Przestrzegam przed zbyt pochopnymi ocenami co do wyniku egzaminów szkolnych. Jakość szkoły trzeba badać dogłębniej, nie tylko w oparciu o wyniki testów. Nauczyciele powinni na bieżąco monitorować postęp dzieci - zaznaczyła.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

*** 

Audycja: W samo południe

Prowadzi: Antoni Trzmiel

Gość: Mirosława Stachowiak-Różecka (PiS)

Data emisji: 19.06.2019

Godzina emisji: 12.15

pk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak