X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Barbara Nowacka: będę wspierać wszystkich z Koalicji Obywatelskiej

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 13:36
- Ja osobiście w wyborach samorządowych startować nie będę - powiedziała w audycji "W samo południe" Barbara Nowacka, komentując współpracę Inicjatywy Polskiej z Koalicją Obywatelską.
Audio
  • Barbara Nowacka o wyborach samorządowych (W samo południe/Jedynka)
Barbara Nowacka
Barbara NowackaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W sobotę w Warszawie odbyła się pierwsza wspólna konwencja wyborcza Platformy i Nowoczesnej, która zainaugurowała kampanię Koalicji Obywatelskiej przed jesiennymi wyborami samorządowymi. Podczas zjazdu zaprezentowano hasła wyborcze Koalicji: "Polska ma przyszłość" oraz "Wszystko w twoich rękach". Na konwencji porozumienie wyborcze z KO ws. startu do sejmików wojewódzkich ogłosiła Inicjatywa Polska. 

- Koalicja Obywatelska zyskała lewą stronę dyskusji, dialogu - powiedziała Barbara Nowacka. Dodała, że elementy programowe Inicjatywy zostały uwzględnione i wprowadzone do programu jako wspólna propozycja, wspólna wizja Koalicji Obywatelskiej na wybory samorządowe. 

- Ja osobiście w wyborach samorządowych startować nie będę - przekazała Nowacka, tłumacząc, że widzi swoje miejsce w polityce krajowej. - Stowarzyszenie Inicjatywa Polska to setki osób w całym kraju, które są zainteresowane bieżącą polityką samorządową - dodała. Podkreśliła, że każda polityka to ciężka praca. 

Gość Jedynki zwróciła uwagę, że wybory samorządowe to preludium do wyborów parlamentarnych i europejskich. Zadeklarowała, że będzie wspierać wszystkich kandydatów Koalicji Obywatelskiej, aby uzyskali jak najlepsze wyniki. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy o kondycji polskiej lewicy i programie Koalicji Obywatelskiej.

***

Audycja: W samo południe

Prowadzi: Henryk Szrubarz

Gość: Barbara Nowacka (liderka stowarzyszenia Inicjatywa Polska)

Data emisji: 13.09.2018

Godzina emisji: 12.18

fc/kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Poseł Nowoczesnej: boimy się, że PiS wprowadzi do samorządu ludzi niekompetentnych

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2018 13:10
- Tworzymy Koalicję Obywatelską. We Wrocławiu współpracują z nami organizacje samorządowe. To szeroki blok, który powstał w wyniku działań na poziomie centralnym - mówił w audycji "W samo południe" Michał Jaros, poseł Nowoczesnej.
rozwiń zwiń