X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ewa Junczyk-Ziomecka: młodzież jest zachwycona Janem Karskim

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2018 14:03
- Jan Karski to nie jest bohater tamtych czasów: wojny, okupacji, zagłady. To bohater wszech czasów - powiedziała w radiowej Jedynce Ewa Junczyk-Ziomecka, prezes Fundacji Edukacyjnej Jana Karskiego. 
Audio
  • Ewa Junczyk-Ziomecka o spotkaniu poświęconemu Janowi Karskiemu w ramach festiwalu "Warszawa Singera" (W samo południe/Jedynka)
Ewa Junczyk-Ziomecka
Ewa Junczyk-ZiomeckaFoto: W.Kusiński/PR

W ramach festiwalu Warszawa Singera odbędzie się spotkanie "Zainspirowani Janem Karskim. Historie z ostatnich lat". W dyskusji wezmą udział: Ewa Junczyk-Ziomecka – Fundacja Edukacyjna Jana Karskiego, Ewa Wierzyńska – Fundacja Edukacyjna Jana Karskiego, Monika Korowajczyk-Sujkowska – Polska Akcja Humanitarna, Szymon Pawlak – Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi.

- On inspiruje, wyzwala to, co w człowieku najlepsze: poczucie sprawiedliwości, emaptii i przede wszystkim odpowiedzialności - powiedziała o postaci Jana Karskiego gość Jedynki, podkreślając, że to szczególnie istotne w naszych czasach, kiedy mamy do czynienia z dramatycznym upadkiem autorytetów i zalewem nieprawdziwych wiadomości.

Ewa Junczyk-Ziomecka zauważyła, że młodzież, gdy pozna Jana Karskiego, jest nim zachywcona. - I to nie jest youtuber, tylko człowiek z krwi i kości dodała.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy o Janie Karskim i działaniach poświęconej mu fundacji. 

***

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gośćie: Ewa Junczyk-Ziomecka (Fundacja Edukacyjna Jana Karskiego)

Data emisji: 29.08.2018

Godzina emisji: 12.15

fc/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jan Karski – bolesna samotność legendarnego kuriera

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 12:00
– Siedzieliśmy w piżamach przed kominkiem i Janek powiedział, że to pierwszy okres w jego życiu, gdy nie musi niczego udawać – mówiła w Dwójce Kaja Mirecka-Ploss, pisarka i działaczka społeczna, towarzyszka ostatnich lat życia Jana Karskiego.
rozwiń zwiń