X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Debata przed II turą wyborów prezydenckich. Czy jest potrzebna i na jakich warunkach?

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 19:54
- Prezydent Andrzej Duda nie boi się żadnej debaty - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia poseł PiS Teresa Wargocka, nawiązując do ewentualnego bezpośredniego starcia kandydatów w II turze wyborów prezydenckich. Towarzyszący jej w "Debacie Jedynki" Jan Grabiec z PO zapewniał z kolei, że Rafał Trzaskowski jest gotowy do każdej uczciwej debaty.
Głosowanie w wyborach prezydenckich
Głosowanie w wyborach prezydenckichFoto: PAP/Wojciech Olkuśnik

W przestrzeni publicznej trwa dyskusja o warunkach, na jakich miałaby się odbyć debata przed II turą wyborów prezydenckich. Zarówno Andrzej Duda, jak i Rafał Trzaskowski deklarują gotowość do wzięcia udziału w debacie. Prowadzący audycję Krzysztof Świątek pytał m.in., czy jedna debata to nie za mało, aby kandydaci mogli poruszyć wszystkie istotne tematy. 

- W tej chwili mamy sytuację, że nie ma ustalonej żadnej debaty - przypomniała Teresa Wargocka. Oceniła, że byłoby bardzo dobrze, gdyby debata się odbyła. Zauważyła, że do głosowania w drugiej turze nie zostało już dużo czasu. - Nie wydaje mi się, żeby była potrzeba organizowania kilku debat - oceniła.

Teresa Wargocka podkreśliła, że prezydent Andrzej Duda nie boi się żadnej debaty, ale ma napięty grafik i termin takiego spotkania trzeba ustalić z jego sztabem.

Czytaj także:

- Prezydent Rafał Trzaskowski jest gotowy do każdej uczciwej debaty - zapewniał Jan Grabiec. Przypomniał, że dwie debaty w wyborach prezydenckich już się odbyły - organizowane przez TVP. - Może czas na debatę niezależną - dodał.

Jan Grabiec mówił też, że Andrzej Duda odmówił udziału w debacie Polsatu i TVN.


Posłuchaj
25:56 debata 3006 [ PR1]PR1 (mp3) 30 czerwiec 2020 18_11_52.mp3 Teresa Wargocka i Jan Grabiec o organizacji debaty przed II turą wyborów prezydenckich (Debata Jedynki)

 

Jak, według gości "Debaty Jedynki", mogłaby i powinna wyglądać debata prezydencka? Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej audycji. Poruszono w niej też wątek ewentualnego przepływu elektoratów.

***

Audycja: "Debata Jedynki"

ProwadzącyKrzysztof Świątek

GościeTeresa Wargocka (PiS), Jan Grabiec (PO)

Data emisji: 30.06.2020

Godzina emisji: 18.10

fc/ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Czy oni w ogóle pójdą na wybory?". Prof. Ewa Marciniak o wyborcach Krzysztofa Bosaka

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 12:46
- Krzysztof Bosak utrzymuje, że jego wyborcy sami zdecydują, na kogo zagłosują w II turze. Moje wątpliwości są jednak takie, czy oni w ogóle pójdą na wybory, a jeśli tak, to jakich wyborów dokonają. Czy tych zgodnych z preferencjami ideowymi, czy też nie? - mówiła w Polskim Radiu 24 prof. Ewa Marciniak, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W ciągu ostatnich 5 lat ludzie poczuli zmianę na lepsze". Szczęsnowicz o kampanii wyborczej

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 16:35
- Polacy zrozumieli, że to, co przez lata mówiła lewica, twierdząc, że prawica to samo zło i brak nadziei na pomoc, to gołe hasła. To właśnie prawa strona zadbała w ostatnich latach o Polaków, także słabiej zarabiających, to ona dba o wyrównywanie szans - mówił w Polskim Radiu 24 Igor Szczęsnowicz, publicysta "Gazety Polskiej".
rozwiń zwiń