X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Debata Jedynki. Zbigniew Gryglas: PO mocno skręciła w lewo

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2019 19:26
Liderzy ugrupowań przygotowują się do jesiennych wyborów parlamentarnych, a także budują koalicje polityczne. O tym, jak może wyglądać polityczna układanka przed jesiennymi wyborami dyskutowali w "Debacie Jedynki" goście Antoniego Trzmiela: Sebastian Wierzbicki (SLD), Zbigniew Gryglas (Porozumienie), Andrzej Czerwiński (PO) oraz Robert Telus (PiS).
Audio
  • Zbigniew Gryglas: PO mocno skręciła na lewo (Debata Jedynki)
Goście Debaty Jedynki
Goście Debaty JedynkiFoto: Jedynka

Sebastian Wierzbicki z SLD przyznał, że "projekt Koalicji Europejskiej był bardzo dobry i szkoda, że się rozsypał przez PSL". - Późniejsza decyzja Grzegorza Schetyny, że w takiej formie nie będziemy kontynuować koalicji, doprowadziła do tego, że SLD wraz z Wiosną i partią Razem będzie tworzyć blok wyborczy. Uważaliśmy, że należy stworzyć szeroki blok opozycyjny, gotowy do walki z PiS - powiedział polityk lewicy.

Zbigniew Gryglas z Porozumienia, stwierdził, że "sprawy światopoglądowe będą tematem tej kampanii wyborczej i pierwszy krok w tym kierunku uczyniła Platforma Obywatelska, kiedy to Grzegorz Schetyna zarzekał się, że temat związków partnerskich nie wystąpi w ich programie wyborczym, a już następnego dnia wymienił go jako jeden z istotnych elementów programowych". - PO mocno skręciła w lewo - mówił gość radiowej Jedynki.

Andrzej Czerwiński z PO zadeklarował, że należy pokazać, iż "trzon wokół którego powinna się kręcić opozycja należy do PO". - Będziemy rywalizować z naszymi byłymi partnerami z Koalicji Europejskiej. Nawet w każdej lidze sportowej jest rywalizacja i nie wolno oddawać pola bez walki - dodał gość "Debaty Jedynki".

Robert Telus z PiS mówił z kolei, że "my nie zajmujemy się sobą jak opozycja." - Koalicja Europejska miała jeden cel - walkę z PiS i nic poz tym. My podchodzimy do polityki całkowicie inaczej. Realizujemy i skupiamy się na programie, na tym, co Polacy z tego będą mieć i jak rozwija się Polska. My jesteśmy wiarygodni - przyznał polityk.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

* * *

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Prowadzi: Antoni Trzmiel

Goście: Sebastian Wierzbicki (SLD), Zbigniew Gryglas (Porozumienie), Andrzej Czerwiński (PO) oraz Robert Telus (PiS)

Data emisji: 26.07.19

Godzina emisji: 18.06

dn/K.A

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ekspert: lato jest złowieszcze dla niektórych sił politycznych

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019 16:38
- Cztery lata temu, kiedy wakacje również były intensywne, politycy jeździli do nadmorskich kurortów, czy w góry i starali się ściskać dłonie. Pytanie tylko, czy od tych ściśniętych dłoni przybędzie punków procentowych - mówił w audycji "Gość Polskiego Radia 24" Bartosz Redliński z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyborcza układanka partyjnych liderów. Komentarze polityków

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 21:05
Liderzy ugrupowań ustalają kształt list wyborczych do parlamentu, a także budują koalicje polityczne. O tym, jak może wyglądać polityczna układanka przed jesiennymi wyborami dyskutowali w "Debacie Jedynki" goście Antoniego Trzmiela: Marzena Okła-Drewnowicz (PO), Agnieszka Ścigaj (Kukiz'15) i Teresa Wargocka (PiS).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Borowski: Platforma dla rządzenia może poświęcić wszystkie wartości

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2019 12:01
- Grzegorz Schetyna jest człowiekiem kompletnie bezideowym. Z konserwatyzmu PO nic nie pozostało, ta partia dla odzyskania władzy jest gotowa poświęcić wszystkie idee i wartości - powiedział w Polskim Radiu 24 Adam Borowski, szef warszawskiego klubu "Gazety Polskiej" . Gościem audycji był także dr Andrzej Anusz, politolog z Instytutu Józefa Piłsudskiego.
rozwiń zwiń