X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ludmiła Kozłowska z zakazem wjazdu na terytorium UE

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 17:57
Ludmiła Kozłowska to pochodząca z Ukrainy, prezes fundacji Otwarty Dialog. O tym, czy zakaz jest uzasadniony, mówili w Jedynce Balli Marzec ze Stowarzyszenia Wspólnota Kazachska oraz Marcin Wyrwał z portalu Onet.pl.
Audio
  • Zakaz wjazdu Ludmiły Kozłowskiej na teren UE (Debata Jedynki)
Belli Marzec i Marcin Wyrwał
Belli Marzec i Marcin WyrwałFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Polskie władze wydały zakaz wjazdu do naszego kraju i innych państw UE, po negatywnej opinii szefa ABW, w związku z niejasnymi źródłami finansowana fundacji Otwarty Dialog. 

- Od samego początku mieliśmy do niej zastrzeżenia – powiedziała w programie "Debata Jedynki" Balli Marzec. Jak wyjaśniła, Otwarty Dialog jest podejrzewany o związki z Muchtarem Abliazowem, Powiązany z Kremlem, kazachski oligarcha posądzany jest o kradzież miliardów dolarów z Kazachstanu i Rosji. – Bardzo dobrze, że wydalili Ludmiłę Kozłowską, bo szkody, które wyrządziła Polsce, są ogromne – stwierdziła Marzec.

- Otwarty Dialog zajmuje się obroną 250 aktywistów w krajach byłego bloku wschodniego – podkreślił Marcin Wyrwał. Publicysta krytycznie odniósł się do działania Systemu Informacyjnego Schengen i zakazu wydanego przez Polskę. – Otworzono pewnego rodzaju furtkę, gdzie wpisując do systemu SIS dowolnego obcokrajowca, będzie można go z danego kraju wyrzucić - stwierdził.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej debaty.

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Rozmawiał: Witold Gadowski

Gość: Balli Marzec (Stowarzyszenie Wspólnota Kazachska), Marcin Wyrwał (Onet.pl)

Data emisji: 27.08.2018

Godzina emisji: 17.30

kwh

 

Czytaj także

Ile zarabiają w Polsce pracownicy z Ukrainy?

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2018 13:46
Rynek się zmienia, ale mentalność pracodawców też musi ulec zmiane - powiedział w radiowej Jedynce Arkadiusz Pączka, ekspert Pracodawców RP, w audycji poświęconej zatrudnianiu Ukraińców. 
rozwiń zwiń