X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Teatr jako obraz. O Festiwalu Scenografii i Kostiumów oraz kolejnej edycji "Kontrapunktu"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 21:09
W kalendarz polskich wydarzeń kulturalnych na stałe wpisały się festiwale teatralne. Wczoraj (26.04) zakończyła się 3. edycja Festiwalu Scenografii i Kostiumów "Scena w Budowie" w Lublinie, a w kolejnym tygodniu rozpoczyna się Przegląd Teatrów Małych From w Szczecinie, który jest jednym z najstarszych i największych polskich festiwali teatralnych. 
Audio
  • Rozmowa o festiwalu "Scena w budowie" oraz Przeglądzie Teatrów Małych Form "Kontrapunkt" (Kulturalna Jedynka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/purple_confetti
Tytuł Kulturalna Jedynka 2019/04/26 21:00
Prowadzący Podolska Martyna
Opis

W Lublinie w piątek kończy się Festiwal Scenografii i Kostiumów "Scena w Budowie" stworzony przez reżysera, scenografa, twórcę Sceny Plastycznej KUL, prof. Leszka Mądzika. O roli scenografii i kostiumów we współczesnym teatrze opowiedział pomysłodawca festiwalu. Natomiast, w poniedziałek, specjalnym prologiem, rozpoczął się w Szczecinie 54 Kontrapunkt czyli Przegląd Teatrów Małych Form. O programie festiwalu opowiedzieli Paweł Niczewski (przewodniczący zespołu programowego) oraz Daniel Źródlewski, rzecznik festiwalu.

Goście Leszek Mądzik, Daniel Źródlewski, Paweł Niczewski
Playlista
Tagi

Czytaj także

Aleksandra Konieczna: Skończenie szkoły teatralnej jeszcze o niczym nie świadczy

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 09:45
Aleksandra Konieczna to aktorka, która przeszła twórczą ewolucję zaczynając w teatrze, a kończąc na filmie. Otrzymała nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2019 za rolę Igi Cembrzyńskiej w filmie "Jak pies z kotem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczny debiut Katarzyny Warnke

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 12:08
Przez wiele lat grała w teatrze, najpierw w Starym Narodowym Teatrze w Krakowie, później w TR Warszawa. Porzuciła jednak teatr, by zająć się filmem. Od kilku lat gra u Patryka Vegi, a także nie schodzi z okładek kolorowych pism. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

44. Opolskie Konfrontacje Teatralne

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 05:05
Do Opola warto przyjechać nie tylko w trakcie Festiwalu Polskiej Piosenki. Powodów kulturalnych, aby udać się do tego miasta jest wiele. Do niedzieli (14.04) potrwają 44. Opolskie Konfrontacje Teatralne.
rozwiń zwiń