X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Section05

Więcej Świata

Następny odcinek audycji dnia 27.09.2021 o godzinie 17:30 Zobacz w ramówce
Section07
O audycji

Program porusza sprawy ważne dla każdego słuchacza.

Dzisiaj jakość naszego życia bardziej niż kiedykolwiek zależy od tego co dzieje się w Brukseli, Nowym Yorku czy Berlinie. Kryzys w strefie euro wpływa na grubość naszych portfeli, wynik wyborów amerykańskich zdecyduje o pozycji Polski w świecie, a przebieg wyborów w Rosji o tym, czy za naszą wschodnią granicą nie zapanuje chaos.
"Chcemy szukać przyczyn i wyjaśniać mechanizmy" – mówi Grzegorz Ślubowski, szef Naczelnej Redakcji Publicystyki Międzynarodowej.

W audycji pojawią się znani eksperci  publicyści i politycy. "Mamy jako Polskie Radio ogromny potencjał największą w Polsce sieć korespondentów." – dodaje Grzegorz Ślubowski.
"Wiecej świata" to audycja autorska, którą prowadzą korespondenci i komentatorzy z Redakcji Publicystyki Międzynarodowej Polskiego Radia: Grzegorz Ślubowski, Krzysztof Renik, Michał Żakowski, Jarosław Kociszewski oraz Dariusz Rosiak.

Prowadzący