X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

20. Przystanek Woodstock. "Ten festiwal stał się naszą marką"

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 17:26
- Wcale się nie dziwię, że właśnie w naszym regionie - najbardziej otwartym i tolerancyjnym, co potwierdzają badania - Przystanek Woodstock gra już po raz 16. Impreza cieszy się rosnącą popularnością, a dla Lubuskiego jest to wielki atut - mówiła w Jedynce Elżbieta Polak, marszałek województwa lubuskiego.
Audio
  • Elżbieta Polak i Andrzej Kunt o 20. Przystanku Woodstock (Popołudnie z Jedynką)
Krzysztof Horwat rozmawia z Andrzejem Kuntem (L) i Elżbietą Polak (P) na 20. Przystanku Woodstock
Krzysztof Horwat rozmawia z Andrzejem Kuntem (L) i Elżbietą Polak (P) na 20. Przystanku WoodstockFoto: Mariusz Filar/PR

W czwartek 31 lipca rozpoczął się 20. Przystanek Woodstock. Impreza już po raz kolejny gości w Kostrzynie nad Odrą. Bliskość granicy z Niemcami sprawia, że co roku miasto odwiedza bardzo wielu naszych zachodnich sąsiadów. Biorąc pod uwagę trudną i bolesną historię stosunków polsko-niemieckich i zbiegającą się w czasie 70. rocznicę Powstania Warszawskiego, jest to rzecz warta podkreślenia.

- Oficjalne komunikaty policji i straży granicznej podają, że na ostatni Przystanek przyjechało 100 tys. osób z Niemiec. Teren festiwalu staje się więc największym w historii placem spotkań Polaków i Niemców. Chcę podkreślić bardzo mocno, że nic złego z tego powodu się nie dzieje - zauważył w "Popołudniu z Jedynką" Andrzej Kunt, burmistrz Kostrzyna nad Odrą.

Radiowa Jedynka na 20. Przystanku Woodstock - zobacz szczegóły >>>

Elżbieta Polak podkreślała, że sekretem popularności Przystanku Woodstock jest świetna muzyka. - Występują tu gwiazdy światowej sławy, każdy może znaleźć coś dla siebie. To dokładnie tak, jak w całym regionie. Naszym wielkim potencjałem jest też różnorodność kultur. Zawsze powtarzam, że Lubuskie to Stany Zjednoczone Polski. Przyjechaliśmy tu z całego świata, nauczyliśmy się wzajemnego szacunku i tolerancji, która na Przystanku jest tak bardzo widoczna. Większość festiwalowiczów zwraca właśnie na to uwagę, że spotyka się tu z wielką życzliwością i uśmiechem - tłumaczyła marszałek województwa lubuskiego.

Rozmawiał Krzysztof Horwat.

pg/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

20. Przystanek Woodstock. Jesteśmy tam dla Was!

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2014 15:15
Przystanek Woodstock 2014 - jedyny taki festiwal we wszechświecie - czas zacząć! Tegoroczna, jubileuszowa edycja zapowiada się wyjątkowo. Bądźcie z nami, Jedynkowymi "woodstockowiczami"! Startujemy już 31 lipca...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przystanek Woodstock: będzie się działo

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2014 20:46
W czwartek oficjalne przecięcie wstęgi na otwarcie miasteczka Przystanku Woodstock. - Ale miasto kipi życiem już od wtorku - mówi w radiowej Jedynce Jerzy Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wystartował 20. Przystanek Woodstock, największy festiwal w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 16:26
To największa impreza w Polsce i jeden z największych festiwali na świecie. Co roku przyjeżdża na nią kilkaset tysięcy ludzi. Punktualnie o godzinie 15:00 w Kostrzynie nad Odrą rozpoczął się 20. Przystanek Woodstock.
rozwiń zwiń