X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Przystanek Woodstock na kolejne lata pozostanie w Kostrzynie

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2014 18:34
Mała scena zmieni klimat z folkowej na rockową, pojawią się nowe miejsca do kąpieli i dodatkowa strefa gastronomiczna - to tylko niektóre z nowości, jakie Jurek Owsiak zagwarantował z okazji jubileuszowego, 20. Przystanku Woodstock.
Audio
  • Jerzy Owsiak opowiada o 20. Przystanku Woodstock (Popołudnie z radiową Jedynką)
Jurek Owsiak
Jurek OwsiakFoto: Paweł Wądołowski/Zespół prasowy Fundacji WOŚP

Festiwal odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą od 31 lipca do 2 sierpnia. W środę Jurek Owsiak, prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wraz z Elżbietą Polak, marszałkiem województwa, odnowili wygasłe porozumienie. Według jego zapisów, na następne trzy lata Przystanek Woodstock pozostanie w województwie lubuskim.
- We wszystkich służbach, we wszystkich miejscach czujemy przyjaźń, czujemy chęć współpracy - podkreśla szef WOŚP oceniając długoletnią współpracę z województwem.
Zaznacza, że podczas 20. Przystanku Woodstock nie będzie wymyślane nic, co by miało uczcić jubileusz. Ale wszystkie imprezy mają podkreślać to, że "dobre festiwale z dobrą ekipą robi się dobrze".
Jurek Owsiak zwraca uwagę, że od początku idea festiwalu jest taka sama. Ma to być festiwal darmowy i ma się podobać. - Jest to, obok Finału WOŚP, świetna wizytówka, co Polacy potrafią zrobić - mówi gość radiowej Jedynki.
Szef WOŚP opowiada o zespołach, które wystąpią na festiwalu, m.in. o Budce Suflera. Koncert w Kostrzynie nad Odrą będzie ostatnim wielkim koncertem Budki, którym zespół pożegna się z fanami. Również w Akademii Sztuk Przepięknych będzie wielu ciekawych gości, wśród nich Noblista Muhammad Yunus.
Posłuchaj całej rozmowy, którą prowadził Artur Steciąg z Radia Zachód.
(ag/mp)

Komentarze1
aby dodać komentarz
fdfrychwald2014-07-10 07:28 Zgłoś
Czy będzie "kąpiel w błocie"? Dwie dziewuszki z Browarowej w Chełmnie chcą koniecznie zażyć takiej kąpieli!

Czytaj także

Owsiak: bliskie jest nam to, co dzieje się na Ukrainie

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2014 00:25
Jurek Owsiak zapowiedział w radiowej Jedynce, że WOŚP przekaże pieniądze jednej z organizacji, która zbiera pieniądze na wsparcie opieki medycznej tych, którzy odnieśli rany na Majdanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak podsumował tegoroczny finał WOŚP. Zebrał więcej niż rok temu

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2014 16:26
Jak poinformował szef Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak, podczas 22. Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała ponad 52 mln złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejny rekord WOŚP. Jerzy Owsiak: dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2014 21:41
- Także tym, którzy w pewnym sensie nam przeszkadzali. Jestem przekonany, że dzięki temu wiele osób stwierdziło, iż akcja im się podoba. Tym bardziej będą grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - powiedział w radiowej dyrygent WOŚP.
rozwiń zwiń