X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Bóg mordu" w Kostrzynie - teatr opanuje Przystanek Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2014 17:10
Była muzyka jazzowa, była operetka, czas na teatr! Na 20. Przystanku Woodstock aktorzy Teatru 6. piętro - Michał Żebrowski, Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska i Cezary Pazura - wystawią "Boga mordu" w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych.
Audio
  • Jurek Owsiak o gościach Akademii Sztuk Przepięknych i nagrodzie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Popołudnie z Jedynką)
Michał Żebrowski
Michał ŻebrowskiFoto: PAP/TVP/Ireneusz Sobieszczuk

- To miejsce, gdzie spotykamy się z naszymi gośćmi reprezentującymi kulturę, życie publiczne. U nas opowiadają o sobie i odpowiadają na pytania Woodstockowiczów, którzy mają naprawdę dużą wiedzę - mówi Jurek Owsiak.

ASP funkcjonuje równolegle z trzema scenami festiwalu, a jej namiot w minionych latach zapełniał się tysiącami młodych ludzi, którzy chcieli spotkać się m.in. z arcybiskupem Józefem Życińskim, Tadeuszem Mazowieckim, Markiem Piwowskim, Kubą Wojewódzkim, Januszem Głowackim, Moniką Olejnik czy Markiem Belką. - Są to spotkania, które uczą, które pokazują, że nie jest nam obca dyskusja, ale nie kłócenie się - dodał szef WOŚP.

W tym roku wśród gości Akademii będzie reżyserka Agnieszka Holland, twórca mikrokredytów i noblista Muhammad Yunus, aktor Bogusław Linda oraz twórcy z Teatru 6. piętro, którzy zaprezentują spektakl "Bóg mordu" (na kanwie sztuki Yasminy Rezy powstał film "Rzeź" Romana Polańskiego). Z aktorami, a także reżyserką Małgorzatą Bogajewską i scenografem Maciejem Chojnackim, Woodstockowicze spotkają się także na wykładzie.
Jubileuszowy Przystanek Woodstock odbędzie się w tym roku - pod patronatem radiowej Jedynki - w dniach 31.07-3.08.2014. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której Jurek Owsiak mówił także o kolejnej nagrodzie przyznanej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

"Popołudnie z Jedynką" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 15.00 a 19.00. Zapraszamy!

(asz/pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pierwsza pomoc? Z WOŚP - śpiewająco!

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2014 18:19
Trwa trzecia edycja konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować", który Fundacja WOŚP prowadzi w szkołach podstawowych. Jurek Owsiak mówił w radiowej Jedynce, że marzy o wprowadzeniu pierwszej pomocy jako obligatoryjnych zajęć szkolnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak: Historia Misia to akcja skierowana do nas wszystkich

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2014 16:31
- Może mniej do bandytów, którzy biją dzieci, bo ci najczęściej nie mają tej świadomości bądź robią to z premedytacją, ale apelujemy do ludzi, którzy to widzą, słyszą, jako sąsiedzi czy nauczyciele i mogą zwrócić uwagę - powiedział Jurek Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przystanek Woodstock, sektorówka i polskie przemiany. "Mamy z czego być dumni"

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 18:00
- Wczoraj, chyba z milionami Polaków, obejrzeliśmy reklamówkę, która mówi o naszych 10 latach we wspólnej Europie. Pojawia się w niej flaga, którą dwukrotnie rozwinięto na Przystanku i widząc to, poczuliśmy ogromną dumę - mówił w radiowej Jedynce Jerzy Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Holland na Przystanku Woodstock!

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2014 17:12
- Osoba niesamowicie zasłużona dla polskiej kultury będzie razem z nami. Podczas spotkań Akademii Sztuk Przepięknych będziemy mogli z nią porozmawiać, zapytać o wszystko - tą informacją Jurek Owsiak zakończył spotkanie ze słuchaczami radiowej Jedynki. A rozpoczął je równie dobrymi wieściami...
rozwiń zwiń