more_horiz

Strój sylwestrowy last minute? Da się!

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2018 13:52
Codzienne obowiązki sprawiły, że przygotowania do sylwestra zostawiliśmy na ostatnią chwilę? Żaden problem. Wiganna Papina podpowiadała, gdzie dostać tanie stroje sylwestrowe oraz jakie rodzaje garderoby są w tym roku szczególnie modne.
Audio
  • Wiganna Papina o modzie sylwestrowej (Cztery pory roku/Jedynka)
grafika ilustracyjna
grafika ilustracyjnaFoto: Shutterstock.com/Ralwel

- Nie pieniędzy, ale wyobraźni. Tego potrzebujemy. Wszystko można kupić w second handzie za kilka złotych. A w sklepach sieciowych jest bardzo dużo wyprzedaży. Brokaty, cekiny, lamy – czy to sylwester hipisowski, gangsterski, kowbojski, czy jakikolwiek inny warto się przygotować. Nawet jeśli spędzamy go w domu – zachęcała stylistka Wiganna Papina.   

Jak zmienić starą sukienkę w modną kreację? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania, w którym również materiał Macieja Waleckiego. Reporter pytał warszawiaków, gdzie szukają strojów sylwestrowych. 

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Roman Czejarek

Reporter: Maciej Walecki

Gość: Wiganna Papina (stylistka gwiazd)

Data emisji: 31.12.2018

Godzina emisji: 10.16

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy przedszkole może odmówić opieki w przerwie świąteczno-noworocznej?

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 15:02
W przerwie świąteczno-noworocznej szkoły są pozamykane na cztery spusty, a przedszkola często odmawiają opieki nad dziećmi. Czy to na pewno zgodne z przepisami? Co mają zrobić rodzice, którzy między świętami a Nowym Rokiem muszą iść do pracy?  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jeśli chcesz kupić sprzęt RTV to najlepiej teraz

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 16:27
Na przełomie roku sklepy kuszą promocjami pod hasłem "wietrzenia magazynów". Są znaczące promocje lub obniżki cen na kolejne przedmioty po to, żeby klient kupił ich jak najwięcej. A im produkt większy, tym atrakcyjniejsza obniżka.
rozwiń zwiń