X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Plenerowe studio Radiowej Jedynki z Festiwalu Blues na Świecie

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 07:04
Ambitna muzyka, rozmowy z artystami, ciekawostki, zapowiedzi wydarzeń i premierowe wydawnictwa. "Muzyczna Jedynka" to audycja doskonale znana słuchaczom Programu 1 Polskiego Radia, którzy w najbliższy piątek uczestniczyli w spotkaniach dziennikarzy radiowej Jedynki w specjalnym, plenerowym studiu w Świeciu.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Mat.promocyjne

Blues na Świecie Festival to spotkanie z muzyką, której korzenie tkwią w bluesie – funk, rock and roll, soul czy hard rock. Marcin Kusy, dziennikarz radiowej Jedynki opowiedział o tym niezwykle bluesowym święcie - Blues, jako punkt wyjścia spaja wszystkich wykonawców. (...) Tutaj się pojawia i funk i soul, ballada i trochę jazzu, mnóstwo instrumentów dętych, ale także bardzo uczuciowy podskórny blues - powiedział. 

Jest to 9 odsłona festiwalu. Wprost z plenerowego studia Jedynki pojawią się gwiazdy imprezy: Robben Ford, Carlos Johnson oraz Krzysztof Zalewski. Ponadto Tomasz Stanny – szef festiwalu – opowiedział o ostatnich przygotowaniach, a dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia przypomną słuchaczom muzykę artystów, którzy przez lata gościli na festiwalowej scenie.

Blues na Świecie Festival organizowany jest od 2011 roku. Tegoroczna, dwudniowa odsłona wydarzenia rozpoczęła się 7 czerwca. Motto festiwalu to słowa Williego Dixona –amerykańskiego basisty, wokalisty i autora tekstów – Blues to korzenie, reszta muzyki to owoce. I to właśnie te owoce prezentowane są podczas kilku festiwalowych dni. Blues na Świecie Festival jest miejscem spotkań artystów z kraju i ze świata. To międzynarodowa platforma wymiany muzycznych doświadczeń, eksperymentów i przenikania się kultur. Wykonawcy występujący na BnŚ czasami daleko odbiegają od źródła, jednak w swojej twórczości zawsze pozostają w szacunku dla tradycji.

mat. promocyjna/ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak