X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Radiogra" – muzyczne zagadki o popkulturze

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 19:00
Nie szarady, nie jolki, nie rebusy, nie sudoku tylko gra w skojarzenia - to nasza propozycja na wtorkowe wieczory. W audycji "Radiogra" piosenkami chcemy opowiedzieć o tym, co dzieje się w popkulturze.
Ula Kaczyńska i Marcin Kusy
Ula Kaczyńska i Marcin KusyFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Dziennikarze muzyczni radiowej Jedynki wybierają kategorie i piosenki, Państwo zgadują hasło. Osobowości, artyści wszech czasów, największe i najmniejsze przeboje, filmy, musicale i skandale - o to m.in. będziemy pytać. Jako podpowiedzi wykorzystamy piosenki. To one naprowadzą Państwa na właściwy trop.

"Radiogra" to także starcie dwóch muzycznych światów - Uli Kaczyńskiej i Marcina Kusego. Zwycięzcą "Radiogry" zostanie ten, kto jako pierwszy odgadnie obie kategorie - Uli i Marcina.

Na Państwa odpowiedzi czekamy pod numerem telefonu 22 645 22 66 (koszt: wg stawek operatora). Można też wysyłać do nas SMSy pod numer 72 151 (koszt: 2,46 PLN brutto za wysłanie wiadomości)

Do wygrania mnóstwo muzycznych niespodzianek i gadżetów oraz biletów na wyjątkowe koncerty. Będą też nagrody pocieszenia i mnóstwo dobrej zabawy.

***

Czekamy na Państwa w każdy wtorek od godz. 23.05. Audycję "Radiogra" prowadzą Ula Kaczyńska i Marcin Kusy.

ag

Zobacz więcej na temat: Ula Kaczyńska Marcin Kusy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak