X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Radiowa Jedynka wspiera akcję MSWiA "Czad i ogień - obudź czujność"

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 09:25
Program 1 Polskiego Radia ponownie włączył się w kampanię społeczną "Czad i ogień – obudź czujność" organizowaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Akcja ma na celu wzmocnienie świadomości społecznej w zakresie przyczyn powstawania pożarów i ich skutków, a także informowanie o zagrożeniach związanych z zatruciami wywołanymi tlenkiem węgla.

Radiowa Jedynka już od kilku lat wspiera kampanię "Czad i ogień – obudź czujność". Oprócz emisji specjalnego spotu promującego akcję, zapraszani do audycji eksperci będą poruszać tematy zagrożeń i sposobów zapobiegania pożarom oraz zatruciom tlenkiem węgla.

Tlenek węgla jest bardzo silnie trującym gazem, który – przede wszystkim musimy zapamiętać – oszukuje nasze zmysły. My tego gazu, pomimo, że znajduje się w pomieszczeniu, gdzie przebywamy nie widzimy, nie słyszymy i nie czujemy i to jest właśnie to zagrożenie w naszych mieszkaniach i w naszych domach – mówił na antenie Programu 1 st. bryg. Paweł Frątczak, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Zachętą do monitorowania poziomu dymu i czadu w naszych domach będą czujki, które jako nagrody zostaną przekazane słuchaczom w konkursie edukacyjnym.

Takie czujki są elementem dodatkowym, które zwiększają nasze bezpieczeństwo. Coraz częściej spotykamy się z sytuacją, że są montowane w naszych domach i już w setkach można liczyć liczbę interwencji, gdzie czujka uratowała – sądzę, że niejedno życie – dodał gość „Sygnałów Dnia” st. bryg. Paweł Frątczak.

Start konkursu już 4 stycznia po godz. 9:00 w audycji „Cztery Pory Roku”. Czujki będzie również można zdobyć od 7 stycznia w „Sygnałach Dnia” (godz. 6:00-9:00) i w „Ekspresie Jedynki” po godz. 15:00 oraz 10 stycznia w „Eurece” po godz. 19:00.

Więcej informacji: jedynka.polskieradio.pl

mat.promocyjne

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak