X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

K. Lubnauer: decyzja o wyborze M. Kidawy-Błońskiej została doceniona przez Polaków

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 13:07
– Zmiana kandydata na premiera? Nie podejmowaliśmy decyzji pod kątem innych ugrupowań. Widzieliśmy opinie Polaków. Polacy oczekiwali takiego ruchu. Widzę to w stolicy – jak rozmawiam z warszawiakami, to widzę praktycznie codziennie, że ta decyzja została bardzo dobrze przyjęta – powiedziała Katarzyna Lubnauer (Koalicja Obywatelska) na antenie Jedynki.
Audio
  • K. Lubnauer: Polacy oczekiwali takiego ruchu (W samo południe/Jedynka)
Katarzyna Lubnauer
Katarzyna LubnauerFoto: Jedynka/Wojciech Kusiński

PAP Małgorzata Gosiewska 2 1200.jpg
M. Gosiewska: M. Kidawę-Błońską potraktowano instrumentalnie

Kandydatem Koalicji Obywatelskiej na przyszłego premiera będzie Małgorzata Kidawa-Błońska – poinformował we wtorek Grzegorz Schetyna. – Nie wiem, jak mogliśmy na to wcześniej nie wpaść. Przecież to takie oczywiste – mówił lider PO. Co powiedziała na ten temat posłanka?

– W tej chwili musi się przebić do świadomości społecznej informacja o zmianie kandydata na premiera w Koalicji Obywatelskiej. Uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Uważam, że jest to decyzja, która przyniesie wzrost i w sondażach i w wynikach wyborczych. (...)  Nie podejmowaliśmy decyzji pod kątem innych ugrupowań. Widzieliśmy opinie Polaków. Polacy oczekiwali takiego ruchu. Widzę to w stolicy – jak rozmawiam z warszawiakami, to widzę praktycznie codziennie, że ta decyzja została bardzo dobrze przyjęta – zaznaczyła Katarzyna Lubnauer.

"Mniejszy obiekt hejtu"

– Kandydata na premiera wskazuje największy koalicjant – w tym wypadku Platforma Obywatelska. Naturalnym kandydatem była Małgorzata Kidawa-Błońska. Pani marszałek, która ma swój dorobek polityczny, która jest wicemarszałkiem Sejmu. (…) Pani marszałek była mniejszym obiektem hejtu. (...) To jest bardzo mądra i odpowiedzialna decyzja ze strony Koalicji Obywatelskiej. Konsultowano tę decyzję ze wszystkimi członkami koalicji – zapewniła rozmówczyni red. A. Trzmiela.


***

Tytuł audycjiW samo południe
ProwadziAntoni Trzmiel
GośćKatarzyna Lubnauer
Data emisji: 9.09.2019
Godzina emisji: 12.16

pb/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Włodzimierz Czarzasty: Grzegorz Schetyna wie, że jego wizerunek obciąża PO

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 11:18
- Grzegorz Schetyna wyciąga wnioski z poprzednich wyborów i z tego co się dzieje. Wie, że jego wizerunek obciąża PO i podejmuje właściwe wnioski - powiedział w "Radiu Plus" Włodzimierz Czarzasty. Przewodniczący SLD odniósł się w ten sposób do wystawienia przez KO kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na premiera.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lider PO: zawiesimy bojkot TVP, musimy dać sobie równe szanse w kampanii

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 10:23
Lider PO Grzegorz Schetyna zapowiedział zawieszenie bojkotu TVP. - Musimy dać sobie równe szanse w kampanii wyborczej - powiedział.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Kidawa-Błońska zaprezentowała program Koalicji Obywatelskiej

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 13:35
Koalicja Obywatelska zapowiada między innymi wprowadzenie świadczeń dla pracujących rodziców, czek na opiekę nad seniorami, bezpłatne in vitro i likwidację abonamentu RTV. Na konwencji w Warszawie program Koalicji przedstawiła kandydatka na premiera, Małgorzata Kidawa-Błońska.
rozwiń zwiń