X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Program 500 plus dla osób niepełnosprawnych

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2019 11:26
Rozpatrywanie wniosków rozpoczęło się 1 października, a my w środę (2.10) porozmawiamy m.in. o tym komu takie świadczenie przysługuje, co powinien zawierać wniosek, w jaki sposób można go składać, czy i jakie wymagane są dodatkowe dokumenty.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Lucky Business/ Shutterstock

Czy wniosek trzeba złożyć osobiście w oddziałach ZUS, czy można to zrobić również drogą elektroniczną będzie mówił Wojciech Andrusiewicz,. rzecznik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W cyklu Jolanty Fajkowskiej "Już taki jestem" spotkanie z Wojciechem Żołądkowiczem - aktorem filmowym i teatralnym. Od 2006 współpracuje z Teatrem Współczesnym w Warszawie, nagrodzony na XXIV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za rolę Heinricha Manna w "Opowieściach Hollywoodu" Christophera Hamptona i Girtaka w "Bezimiennym dziele" Witkacego, nominowany do nagrody Feliks Warszawski za najlepszą drugoplanową rolę męską w "Sztuce bez tytułu" Antoniego Czechowa. W serialu TVP "Korona królów" gra Olgierda Giedyminovćia.

Porozmawiamy także o kampanii społecznej "#Odpowiadam Dobrem" zachęcającej do robienia dobrych uczynków każdego dnia - uśmiechnij się szeroko do ekspedientki w sklepie, zapytaj starszego sąsiada, czy nie pomóc mu w zakupach lub w porządkach domowych, nawet w biegu napisz miły sms do przyjaciółki, znajdź kontakt do nauczyciela z podstawówki, który wpłynął na Twoje życie i podziękuj mu. O kampanii opowie Joanna Sadzik wolontariuszka Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Jak w każdą środę także "Poradnik językowy" Małgorzaty Tułowieckiej.

A ponadto jak zawsze kolejny odcinek "Trzech muszkieterów" i konkursy "Karuzela z nagrodami" i "Do czterech razy sztuka".

***

Do słuchania audycji "Cztery pory roku" w środę (2.10) w godzinach 9.00 - 12.00 zaprasza Roman Czejarek.

ag


prow. R. Czejarek

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Debata Jedynki. Teresa Wargocka: 500+ dla niepełnosprawnych to spełnienie naszych obietnic

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2019 19:57
- To dopiero minimum, a zarazem spełnienie obietnic, które złożyliśmy. Bardzo cieszymy się, że Sejm przyjął tę ustawę - powiedziała w radiowej Jedynce Teresa Wargocka (PiS) i zapowiedziała, że to dopiero początek wsparcia dla tej grupy społecznej. W Debacie Jedynki udział wzięli również prof. Marek Rymsza (doradca Prezydenta RP), Joanna Augustynowska (PO) i Jarosław Sachajko (Kukiz '15).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakie obowiązki nakłada ustawa o dostępności na instytucje publiczne

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 08:49
Uchwalona w piątek ustawa o dostępności jest pierwszym kompleksowym i systemowym rozwiązaniem wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami i seniorów, ale także kobiet w ciąży czy matek z wózkami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marlena Maląg: wychodzimy naprzeciw potrzebom osób z niepełnosprawnościami

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2019 10:12
- Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób z niepełnosprawnościami - prowadzimy wiele konsultacji i wiele rozmów. My już dzisiaj, jako instytucja, zapewniamy możliwość pozyskania środków na łamanie barier - powiedziała na antenie Jedynki prezes Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Marlena Maląg.
rozwiń zwiń