X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Nie dzielić Polaków (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2011 08:05
Grzegorz Napieralski (SLD): Nie można rozpalać wśród Polaków waśni na tle narodowościowym. A Jarosław Kaczyński próbuje to robić.
Audio

Lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest oburzony słowami Jarosława Kaczyńskiego, który zakwestionował lojalność Ślązaków wobec państwa polskiego.

- Jarosław Kaczyński znów zaczyna dzielić Polaków i podgrzewać fobie - zwraca uwagę Grzegorz Napieralski. Przypomina, że też miał wątpliwości, wobec Ruchu Autonomii Śląska. Jednak te wątpliwości dotyczyły grupy ludzi, którzy - jego zdaniem - próbują zbić kapitał na historycznych symbolach narodowościowych. Szef Sojuszu zapewnia, że zastrzeżenia te nie miały natomiast nic wspólnego z próbą straszenia związkami Ślązaków z Niemcami.

Szef Sojuszu cieszy się, że wreszcie zaczyna zanikać temat ewentualnej koalicji SLD z PiS. Koalicje taką jednoznacznie wykluczył prezes PiS Jarosław Kaczyński. - To nieuczciwe, żeby mówić dzisiaj, kto będzie dzielił się władzą - podkreśla polityk. Zwraca uwagę, że lewica chce pokazać Polakom co chce zrobić, a nie dyskutować o koalicjach tak długo przed wyborami.

Szef SLD Grzegorz Napieralski skrytykował rząd za niewystarczające informowanie Polaków o przebiegu śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Zdaniem gościa "Sygnałów Dnia", fakt, że raport komisji ministra Millera zostanie opublikowany z opóźnieniem, jest dużym błędem. Napieralski zwrócił uwagę, że stwarza to niebezpieczną sytuację, w której pojawia się wiele spekulacji wokół dochodzenia, wzmacnianych jeszcze przez przecieki do mediów.

Rozmawiał Krzysztof Grzesiowski.

>>> Przeczytaj pełen zapis rozmowy

(ag)

Aby wysłuchać całej rozmowy, wystarczy wybrać "Grzegorz Napieralski" w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie. Tam również nagranie wideo rozmowy.

"Sygnały Dnia" można słuchać w dni powszednie od godz. 6:00.

Sygnały Dnia" na antenie TVP HD codziennie (oprócz niedziel) dwukrotnie: o godz. 7.15 i o 8.15.

Przebieg rozmów można też śledzić na naszej stronie. Wystarczy kliknąć boks Sygnały Dnia Transmisja wideo w prawym, górnym rogu strony.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

SLD chce referendum ws. budowy elektrowni atomowej. Premier nie wyklucza

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2011 08:47
Taką propozycję prezydentowi przedstawi na czwartkowym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego szef SLD Grzegorz Napieralski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Napieralski: Rostowski "najgorszym" ministrem finansów

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2011 13:02
Lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej Grzegorz Napieralski uważa, że minister finansów Jacek Rostowski jest najgorszym szefem tego resortu od czasów wolnej Polski, czyli od 20 lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rząd popełnia wielki błąd, szczególnie przed 10. 04."

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2011 07:57
Szef SLD Grzegorz Napieralski skrytykował rząd za niewystarczające informowanie Polaków o przebiegu śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.
rozwiń zwiń