X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Elżbieta Witek: agresja podczas spotkań rozpoczęła się od powrotu Tuska

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2021 08:11
- Prezentując Polski Ład, spotykamy się z niebywałą agresją. Rozpoczęła się ona od momentu powrotu Donalda Tuska. To samo działo się podczas sobotniego spotkania w Otyniu. Chodziło o to, aby rozbić spotkanie - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia o spotkaniu w Otyniu Elżbieta Witek, marszałek Sejmu.


Podczas sobotniego spotkania marszałek Sejmu Elżbiety Witek w Otyniu doszło do zamieszania. Spotkaniu towarzyszyła pikieta zorganizowana m.in. przez lubuski Komitet Obrony Demokracji, który zakłócał wydarzenie. Witek zarzuciła im, że korzystają ze świadczeń wprowadzonych przez PiS, a krytykują rząd.

Agresja

Marszałek Sejmu powiedziała, że celem małej grupy osób było przerwanie spotkania. - Postanowiłam, że będę mówić do mieszkańców, którzy byli zainteresowani tym, z czym do nich przyjechałam. Byli jednak także zażenowani reakcją grupki ludzi przyjezdnych. Nasze programy społeczne są kierowane do wszystkich. Najbardziej niezadowolonym przeszkadza to, kiedy przypominam, co zrobiliśmy - powiedziała Elżbieta Witek.

- Prezentując Polski Ład, spotykamy się z niebywałą agresją. Rozpoczęła się ona od momentu powrotu Donalda Tuska. To samo działo się podczas sobotniego spotkania. Chodziło o to, aby rozbić spotkanie - oceniła.

Czytaj także:

Zdaniem gościa "Sygnałów Dnia" takie zachowania pokazują polityczny plan byłego premiera. - Donald Tusk bardzo szybko się zmęczył i pojechał na urlop. Cały czas czekaliśmy na propozycje dla Polaków, z którymi można dyskutować. Nie widzimy tych rozwiązań, więc widać gołym okiem, na czym będzie polegała strategia Tuska i PO - zaznaczyła.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy

Posłuchaj
10:16 PR1_mp3 2021_07_19-07-40-04.mp3 Elżbieta Witek o zakłócaniu spotkań z Polakami ("Sygnały Dnia")

***

Tytuł audycji: "Sygnały dnia"

Prowadziła: Katarzyna Gójska

Gość: Elżbieta Witek (marszałek Sejmu)

Data emisji: 19.07.2021

Godzina emisji: 7:40

dz

Czytaj także

Morawiecki o Polskim Ładzie: doprowadzi do przełomu w małych miejscowościach

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2021 11:18
- Polski Ład i specjalne dedykowane programy doprowadzą do przełomu w małych miejscowościach; ponadproporcjonalnie dużo środków skierujemy do miejscowości gminnych i powiatowych - zapowiedział w sobotę premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marlena Maląg o Polskim Ładzie: chcemy, aby Polska była silna siłą swoich obywateli

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2021 17:47
 - W centrum programu Polski Ład jest polska rodzina - powiedziała w niedzielę we Włocławsku minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg. Podkreśliła, że Polska musi być silna siłą swoich obywateli.
rozwiń zwiń