X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Fogiel o wyborze RPO: będziemy dalej rozmawiać, przekonywać wszystkich do kandydatury senator Lidii Staroń

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 08:02
- To będzie decyzja władz klubu przed samym głosowaniem, przekonamy się - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS o możliwej dyscyplinie partyjnej ws. wyboru RPO.

Sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka pozytywnie zaopiniowała w czwartek kandydaturę senator Lidii Staroń na Rzecznika Praw Obywatelskich. Za kandydaturą Staroń głosowało 13 posłów, 12 było przeciw, jedna osoba się wstrzymała. W głosowaniu nad kandydatur,a prof. Wiącka głosów za pozytywną opinią było 12 posłów, przeciw 13, jeden się wstrzymał.

Gość radiowej Jedynki był pytany, czy kandydatura senator Staroń jest zgłoszona wspólnie przez całą Zjednoczoną Prawicę.

Kandydat całego klubu

- Senator Lidia Staroń jest kandydatem zgłoszonym przez klub parlamentarny PiS, do którego należą wszyscy posłowie Zjednoczonej Prawicy, to jednak, jak zachowają się oni w tym głosowaniu, dowiemy się dopiero po nim - odpowiedział Radosław Fogiel.


Posłuchaj
20:28 PR1_SD_2021_06_11-07-15-00_for_media.mp3 Radosław Fogiel: będziemy dalej rozmawiać, przekonywać wszystkich do kandydatury senator Lidii Staroń (Sygnały Dnia/Jedynka)

 

Lidia Staroń PAP 1200.jpg
Sejmowa Komisja Sprawiedliwości za kandydaturą Lidii Staroń na RPO

- Wiemy o pewnych kontrowersjach i niespójnych ruchach części posłów w sprawie wyboru RPO, będziemy dalej rozmawiać, przekonywać wszystkich do kandydatury senator Lidii Staroń - podkreślił polityk.

Sejm ma zająć się wyborem RPO 15 czerwca.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której podjęto także temat budowy Nord Stream 2.

. .

***

Tytuł audycji: "Sygnały dnia"

Prowadził: Katarzyna Gójska

Gość: Radosław Fogiel (wicerzecznik PiS)

Data emisji: 11.06.2021

Godzina emisji: 07.15

pg

Czytaj także

Fogiel o Polskim Ładzie: wszystkie propozycje złożyliśmy z myślą o Polakach

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2021 08:01
- Gdy słyszę samorządy, które są przeciwko, dziwię się - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia wicerzecznik PiS Radosław Fogiel, odnosząc się do planu wprowadzenia rządowego programu Polski Ład.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mamy do czynienia z rekonfiguracją sceny politycznej". Wołodźko o sporze wokół RPO

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2021 19:56
- Nie wiem, kto zostanie Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Natomiast mam takie poczucie, że ta sprawa jest pewnego rodzaju pretekstem. Patrząc szerzej, mamy jednak do czynienia z dekompozycją czy też z rekonfiguracją polskiej sceny politycznej - mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Wołodźko, publicysta "Gazety Polskiej Codziennie". Gościem "Debaty dnia" był także Hubert Biskupski z "Super Expressu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

PiS podpisało z Kukiz'15 umowę programową. Müller: dotyczy konkretnych obszarów

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2021 09:43
- Paweł Kukiz i jego współpracownicy podpisali z PiS umowę programową, dotyczącą konkretnych obszarów. My do współpracy programowej zapraszamy wszystkich, którzy chcą wokół określonych programów, ustaw z nami współpracować - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller na antenie Polskiego Radia 24.
rozwiń zwiń