X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

PiS odbije Senat z rąk opozycji? Krzysztof Sobolewski: wszystko jest możliwe

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2020 07:39
- Nie wykluczamy niczego, jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy myślą podobnie jak obóz Zjednoczonej Prawicy - tak o ewentualnej większości PiS w Senacie mówił w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Sobolewski, przewodniczący Komitetu Wykonawczego partii rządzącej.
Krzysztof Sobolewski
Krzysztof SobolewskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Posłuchaj
10:58 [ PR1]PR1 (mp3) 2020_07_17 07_15_14_for_media.mp3 Krzysztof Sobolewski o ewentualnej większości PiS w Senacie: wszystko jest możliwe (Jedynka/"Sygnały dnia")

 

Po wygranych przez kandydata PiS wyborach prezydenckich pojawiają się głosy, że partia rządząca będzie próbowała uzyskać większość w Senacie. 

Krzysztof Sobolewski, szef Komitetu Wykonawczego PiS zaznaczył w Programie 1 Polskiego Radia, że "wszystko jest możliwe".  - Zobaczymy, co przyniesie przyszłość - powiedział.

- Obóz Zjednoczonej Prawicy jest otwarty dla każdego, kto będzie chciał poprzeć jej program i włączyć się w realizację programu "Dobrej zmiany". Nie wykluczamy niczego, jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy myślą podobnie jak obóz Zjednoczonej Prawicy - dodał.

duda pułtusk pap_20200712_1AI 1200.jpg
"Poparcie wyższe niż wynik wyborów". Były rzecznik PiS o zwycięstwie Andrzeja Dudy

Protesty wyborcze

Polityk odniósł się też do protestów wyborczych, jakie wpłynęły do Sądu Najwyższego. Swój protest zgłosiła również Platforma Obywatelska, według której wybory odbyły się w niekonstytucyjnym terminie. Inne uwagi partii dotyczą zaangażowania rządu i zachowania Telewizji Polskiej. 

Czytaj również:

 - Każdy ma prawo do składania takich protestów, więc wykorzystanie tego przez PO mnie nie dziwi. Natomiast należy umieć przegrać - ocenił Sobolewski. - Nie sądzę, aby taka liczba protestów stanowiła problem dla SN. Ufam, że ważność wyborów zostanie rozstrzygnięta w terminie - dodał. 

Więcej w całym nagraniu.

* * *

Audycja: "Sygnały dnia"
Prowadzący: Katarzyna Gójska
Gość: Krzysztof Sobolewski (szef Komitetu Wykonawczego PiS)
Data emisji: 17.07.2020
Godzina emisji: 07.15

kad/kh

Czytaj także

Krzysztof Sobolewski: rewolucji w obozie Zjednoczonej Prawicy nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2020 07:54
- Lider PiS jest niezmiennie ten sam. Mamy nadzieję, że będzie nim jak najdłużej. Przed nami bardzo ciekawy czas polityczny z zastrzeżeniem, że zmian i rewolucji w obozie Zjednoczonej Prawicy nie będzie - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Sobolewski, poseł PiS.
rozwiń zwiń