X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Szef KPRM: premier Mateusz Morawiecki przedstawi dziś etapy znoszenia ograniczeń

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2020 07:31
- Najbardziej precyzyjnie będzie zaprezentowany etap pierwszy, kolejne będą wprowadzane zgodnie z sytuacją w kraju. Wchodzimy w nową rzeczywistość, w której będziemy funkcjonowali przez wiele miesięcy - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Audio
  • 138 niepublikowanych dotąd zdjęć Ignacego Jana Paderewskiego dołączyło do zbiorów Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości w Poznaniu (Wiadomości kulturalne/Dwójka)
Michał Dworczyk
Michał DworczykFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Premier Mateusz Morawiecki zaprezentuje w czwartek harmonogram dot. zmniejszenia obecnie obowiązujących ograniczeń - w tym w obszarze gospodarczym - zapowiedział szef KPRM Michał Dworczyk.

Łukasz Szumowski free 1200
Minister zdrowia: nie ma danych, że w wakacje sytuacja epidemiczna będzie bezpieczna

- Najbardziej precyzyjnie będzie zaprezentowany pierwszy etap, natomiast kolejne będą wprowadzane zgodnie z możliwościami i sytuacją w kraju. Luzowanie przepisów to w tym momencie trend ogólnoeuropejski. Najwłaściwiej można to określić słowem, że wchodzimy w nową rzeczywistość i będziemy w niej funkcjonowali przez wiele miesięcy - powiedział Michał Dworczyk.

Szef KPRM dodał, że "bardzo ważne jest, by gospodarka funkcjonowała, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo Polaków". - Działamy w myśl zasady "tyle wolności, ile to możliwe, a tyle ograniczeń, ile to konieczne" - dodał Michał Dworczyk.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

* * *

Audycja: "Sygnały dnia"
Prowadzący: Krzysztof Świątek
Gość: Michał Dworczyk (szef KPRM)
Data emisji: 16.04.2020
Godzina emisji: 07.15

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak