X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Paweł Mucha o Szymonie Hołowni: widzę analogię do projektu Ryszarda Petru

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2019 08:35
- Chodziło o projekt, który polegał na tym, żeby wejść szturmem do polskiej polityki. Też stały za tym duże pieniądze i rozmaite agencje PR - mówił w "Sygnałach dnia" Paweł Mucha, minister w Kancelarii Prezydenta RP.
Audio
  • Paweł Mucha o starcie Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich (Jedynka/"Sygnały dnia")
Paweł Mucha
Paweł MuchaFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Dziennikarz Szymon Hołownia ogłosił w niedzielę w Gdańsku, że zamierza kandydować w wyborach prezydenckich. Zapowiedział, że chciałby być prezydentem wszystkich Polaków, a nie wyborców jednej partii. Zadeklarował, że chce przyjaznego rozdziału Kościoła od państwa.

hołownia1200.jpg
"Debata dnia". Adam Buła o Szymonie Hołowni: wystąpienie kaznodziei

Do jego kandydatury odniósł się w "Sygnałach dnia" Paweł Mucha, minister w Kancelarii Prezydenta RP. - Widzę tu pewną analogię z projektem Ryszarda Petru. Chodziło o projekt, który polegał na tym, żeby wejść szturmem do polskiej polityki. Też stały za tym duże pieniądze i rozmaite agencje PR - ocenił Mucha.

- Z szacunkiem podchodzę do wszystkich kandydatów. Jest ich bardzo wielu na horyzoncie. Ale myślę, że w wyborach prezydenckich bardzo ważna będzie sprawczość. Na pewno sprawczość kandydata, który nie chciałby identyfikować się z żadną partią, jest mniejsza - dodał. 

Według Muchy są takie środowiska, które kandydaturę Hołowni bardzo poparły. - Najbardziej jednak liczy się poparcie większości Polaków. Jestem przekonany, że prezydentura Andrzeja Dudy jest bliska ludzkim sprawom - kontynuował minister. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ >>> Sondaż: Andrzej Duda zdecydowanie prowadzi w wyścigu prezydenckim

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: "Sygnały dnia"

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Paweł Mucha (minister w Kancelarii Prezydenta)

Data emisji: 10.12.2019

Godzina: 8.15

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dr Sebastian Gajewski: na kandydata pokroju Szymona Hołowni nie ma dziś zapotrzebowania

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2019 09:44
- Kandydatury pozapartyjne do wyborów prezydenckich to pieśń sprzed pięciu czy dziesięciu lat, którą śpiewali już Janusz Palikot, Paweł Kukiz czy Ryszard Petru - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Sebastian Gajewski z Centrum Daszyńskiego. Gościem audycji byli również Michał Płociński z "Rzeczpospolitej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Mieczysław Ryba: Szymon Hołownia to kandydat bez treści

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2019 18:20
Szymon Hołownia ogłosił swój start w wyborach prezydenckich. Prof. Mieczysław Ryba (KUL) powiedział, że "nie sądzi, aby miał on szansę objąć to stanowisko". Prof. Ewa Marciniak (UW) jest zdania, iż dziennikarz chce "pokazać humanistyczną twarz polityki".
rozwiń zwiń