X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Włodzimierz Czarzasty: jest fajna współpraca i na pewno tego nie zepsujemy

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 08:35
- Co do formy w jakiej będziemy dalej funkcjonowali musimy podjąć decyzję, ale nie jest to decyzja, która budzi emocje - powiedział Włodzimierz Czarzasty w "Sygnałach dnia" o dalszym losie Lewicy po wyborach. 
Audio
  • Włodzimierz Czarzasty o przyszłości Lewicy po wyborach (Jedynka/Sygnały dnia)

Komitet wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej (SLD, Wiosna i Lewica Razem) zdobył 49 mandatów poselskich. Z list komitetu SLD najwięcej posłów - 23 - wprowadził Sojusz; 19 osób jest z Wiosny, a z Lewicy Razem do parlamentu dostało się sześć osób. Wiosna Roberta Biedronia i Lewica Razem Adriana Zandberga zwołują posiedzenia swoich zarządów krajowych, którym przedstawią sytuację po wyborach parlamentarnych. Wśród tematów obrad tych gremiów będą sprawy związane z przyszłym klubem lewicy w Sejmie.

Włodzimierz Czarzasty 1200 F 660.jpg
Włodzimierz Czarzasty: Grzegorz Schetyna wie, że jego wizerunek obciąża PO

Ręka ma pięć palców, ale pięść jest jedna - obrazowo tłumaczył Włodzimierz Czarzasty sytuację Lewicy. Wskazał, że wspólnie będą zgłaszane inicjatywy ustawodawcze, wspólne będą konferencje prasowe i wspólny będzie kandydat na prezydenta. - Jest fajna współpraca i na pewno tego nie zepsujemy - podkreślił.

Włodzimierz Czarzasty poinformował, że spotkanie dotyczące dalszych planów jest zaplanowane na piątek. - Może być nowa struktura partyjna, może jej nie być. Może być jeden klub, może być klub i koło - mówił w Jedynce. Podkreślił, że ważny jest jednolity program i odpowiedni ludzie, co Lewica posiada. Kwestia struktury, jak wskazał, jest na końcu.

Gość Jedynki ocenił też, że za cztery lata Lewica będzie rządzić lub współrządzić. 

W audycji mówiono również o wyborze nowego marszałka Senatu oraz o wyborach prezydenckich.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia 

Prowadzi: Grzegorz Jankowski 

Gość: Włodzimierz Czarzasty (SLD) 

Data emisji: 16.10.2019

Godzina emisji: 8.15

fc/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Leszek Miller: rozmowy o zakończeniu działalności SLD mają charakter hipotetyczny

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 08:18
- Jestem sentymentalnie związany z SLD. Wiemy jednak, że wszystko się przekształca i podlega transformacji. Zakończenie działalności SLD nie jest prostym procesem. Jeżeli o tym rozmawiamy, to jest to hipoteza, która nie musi być zrealizowana - powiedział w Polskim Radiu 24 Leszek Miller z Lewicy.
rozwiń zwiń