X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Joanna Lichocka: opozycja obawia się osądu Polaków

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 18:55
- Opozycja przez wiele lat swoich rządów wprowadziła przemysł pogardy oraz stosowała zorganizowane grupy trolli internetowych. O tym Platforma Obywatelska nie chce mówić. Mam nadzieję, że Polacy osądzą opozycję w sposób sprawiedliwy - powiedziała na antenie Jedynki Joanna Lichocka, poseł PiS, członek Rady Mediów Narodowych.
Audio
  • Joanna Lichocka o odrzuconym przez Sejm wotum nieufności ws. Zbigniewa Ziobry (Sygnały dnia/Jedynka)

Sejm odrzucił w środę wieczorem wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro złożony przez posłów PO-KO w związku z doniesieniami dotyczącymi tzw. afery hejtowania i dyskredytacji niektórych sędziów w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Za przyjęciem wniosku głosowało 174 posłów, 231 było przeciw, a siedmiu wstrzymało się od głosu.

ziobro123 sejm pap 1200.jpg
Zbigniew Ziobro zostaje na stanowisku. "Dajemy Polakom to, co obiecaliśmy"

- Jestem zdumiona poziomem zachowania opozycji. Premier przemawiał wczoraj w Sejmie na temat ministra sprawiedliwości, tymczasem ze strony opozycji słychać było wycie i oskarżenia o kłamstwa. Oni chyba po prostu obawiają się osądu Polaków. Mam nadzieję, że ten będzie sprawiedliwy, a to by oznaczało, że opozycja będzie w znacznie ograniczonym zespole w przyszłym Sejmie - powiedziała Joanna Lichocka.

Poseł PiS dodała, że "ta sprawa jest efektem kłótni w środowisku sędziowskim". - Tam nie było udziału politycznego. Opozycja próbuje mówić o przemyśle hejtu, tymczasem to oni przez wiele lat swoich rządów wprowadzili przemysł pogardy i stosowali zorganizowane grupy trolli internetowych. O tym Platforma Obywatelska nie chce mówić. Oni żyją w jakimś równoległym, odrealnionym świecie. Co więcej, Platforma nie wyciąga żadnych konsekwencji wobec swoich ludzi, którzy popełniają kompromitujące czyny - stwierdziła Joanna Lichocka.

. .

***

Audycja: "Sygnały dnia"

Prowadzący: Krzysztof Świątek

Gość: Joanna Lichocka (poseł PiS, członek Rady Mediów Narodowych)

Data emisji: 12.09.19

Godzina emisji: 7.15

koz/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

J. Lichocka: małe i średnie miasta skorzystają na rządach PiS

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2019 18:13
Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka zapewnia, że małe i średnie miasta skorzystają na rządach PiS. Członkini Rady Mediów Narodowych przemawiała na konwencji PiS w Sieradzu w Łódzkiem - jest liderką sieradzkiej listy partii.
rozwiń zwiń