X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Piotr Müller: w sobotę ogłosimy cały program wyborczy

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 07:27
- Bardzo duży nacisk kładziemy na sprawy gospodarcze, społeczne i zdrowotne. W sobotę ogłosimy całość programu wyborczego - powiedział w "Sygnałach dnia" rzecznik rządu Piotr Müller.
Audio
  • Piotr Müller: w sobotę ogłosimy cały program wyborczy (Sygnały dnia/Jedynka)

We wtorek szef PO Grzegorz Schetyna ogłosił, że kandydatką na premiera KO jest Małgorzata Kidawa-Błońska, która będzie "jedynką" listy Koalicji w Warszawie. Schetyna będzie startować z pierwszego miejsca we Wrocławiu. W południe w restauracji Ale Gloria w Warszawie rozpocznie się konwencja programowa Platformy Obywatelskiej.

- Poczekajmy z debatą między Mateuszem Morawieckim i Małgorzatą Kidawą-Błońską, bo dzisiaj z tego co wiem, to PO zapowiedziała ogłoszenie niektórych tez programowych. My z kolei jutro ogłosimy całość programu wyborczego. Wtedy będzie można te programy porównać, będzie czas na debatę. Szkoda, że pani marszałek nie było w Krynicy z konkretnymi tezami gospodarczymi. Chcemy debatować na programy, nie slogany wyborcze - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller.

"Duży nacisk na sprawy gospodarcze, społeczne i zdrowotne"

Polityk przyznał, że "bardzo duży nacisk kładziemy na sprawy gospodarcze, społeczne i zdrowotne". - W naszym programie poruszymy kwestie związane z zarządzaniem państwem, administracją publiczną, służbą zdrowia, edukacją. Samorządowcy z PO są przeciwko obniżeniu podatków. To pokazuje, że tak naprawdę w tym obszarze nie ma spójności - mówił.

Rzecznik rządu odniósł się również do wycieku ścieków do Wisły. - Jako rząd PiS ratujemy sytuację, w której mamy do czynienia z zatruciem Wisły. Liczę, że Warszawa wyciągnie konsekwencje wobec osób, które zarządzały oczyszczalnią - dodał Piotr Müller

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

*** 

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska 

Gość: Piotr Müller (rzecznik rządu)

Data emisji: 6.09.2019

Godzina emisji: 7.15

dn

Czytaj także

Piotr Müller, rzecznik rządu: my jesteśmy partią wolności

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2019 08:37
– Lewica chce narzucać pewne wzorce funkcjonowania społecznego. My jesteśmy partią wolności, my chcemy, żeby to rodzice decydowali o wychowaniu swoich dzieci – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Piotr Müller, rzecznik prasowy rządu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Müller: przyjęliśmy bezpieczny budżet, bez zadłużenia. To powinno być normą

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2019 08:38
- Prognozy, które przyjęliśmy przy tworzeniu budżetu, to są prognozy ostrożne. Oczywiście one zakładają nadal wysoki rozwój gospodarczy, choć niższy, niż chociażby w tym roku - powiedział w "Sygnałach dnia" rzecznik rządu Piotr Müller.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z. Krasnodębski: za słowami prezydenta Steinmeiera powinny pójść czyny

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2019 08:18
- W warstwie symbolicznej mamy słowa dalej idące, wyrażanie ubolewania, ekspiacja jest wyraźniejsza - ocenił w radiowej Jedynce Zdzisław Krasnodębski. - Jeśli chodzi o konkrety, to ciągle stanowisko niemieckie się nie zmienia - zaznaczył.
rozwiń zwiń