X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Agnieszka Ścigaj: wkrótce poznamy efekty rozmów Kukiz'15 z innymi partiami

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 09:57
- Przedstawiliśmy wszystkim ugrupowaniom nasze postulaty programowe. (...) Polskie Stronnictwo Ludowe zgodziło się i bardzo poważnie podeszło do tych postulatów - mówiła w radiowej Jedynce Agnieszka Ścigaj, parlamentarzystka Kukiz'15.
Audio
  • Agnieszka Ścigaj (Kukiz'15): czas rozpocząć kampanię, trzeba podejmować decyzje (Sygnały dnia/Jedynka)

Coraz częściej pojawiają się informacje, że niektórzy politycy Kukiz'15 mogą związać się ze środowiskiem Zjednoczonej Prawicy. Agnieszka Ścigaj potwierdziła, że takie negocjacje mają miejsce. Zadeklarowała jednak, że ona sama pozostaje w ugrupowaniu, które, jak powiedziała, "ma swoje problemy", niemniej wciąż "jest i trwa". 

- Oczywiście, potencjalnie prowadzimy rozmowy z partiami, również, a może nawet przede wszystkim, zależało nam na rozmowach z Prawem i Sprawiedliwością, dlatego że naszym celem nie było "posiedzenie sobie" w ławach sejmowych, tylko doprowadzenie do zmian systemowych - powiedziała posłanka na antenie Jedynki.

Czytaj więcej
Zbigniew Gryglas 1200.jpg
Zbigniew Gryglas: w Kukiz'15 jest kilku wartościowych posłów

Jak powiedziała polityk, dialog z większymi partiami jest "kluczową metodą" Kukiz'15, na to, "aby osiągnąć własne cele". W tym kontekście wskazała np. na postulat sędziów pokoju. - To niewątpliwie jest nasz sukces, że udało nam się do tego przekonać wszystkie partie - mówiła.

Kukiz'15 z PSL?

Poza Prawem i Sprawiedliwością członkowie Kukiz'15 nie wykluczają współpracy z Polskim Stronnictwem Ludowym. Agnieszka Ścigaj zapowiedziała, że efektów tych rozmów należy się spodziewać "bardzo szybko". - Czas rozpocząć kampanię. Trzeba podejmować decyzje - powiedziała. 

Czytaj więcej
rzymkowski-fb-1200.jpg
"Jeśli propozycje się pojawią, będę rozmawiał". Tomasz Rzymkowski o przejściu do PiS

- Przedstawiliśmy wszystkim ugrupowaniom nasze postulaty programowe. (...) Polskie Stronnictwo Ludowe zgodziło się i bardzo poważnie podeszło do tych postulatów. Cieszy nas, że chociaż jedna partia systemowa chce zgodzić się na to, aby dać więcej władzy obywatelom, na przykład w obligatoryjnym referendum - mówiła Agnieszka Ścigaj.

Posłanka wskazała, że ludowcy są gotowi, by rozmawiać również o zmianach w ordynacji wyborczej czy kwestiach podatkowych.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek 

Gość: Agnieszka Ścigaj (Kukiz'15)

Data emisji: 26.06.2019

Godzina emisji: 8.15

msze/ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ryszard Terlecki: posłowie z Kukiz'15 proszą o przyjęcie ich do klubu parlamentarnego PiS

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 11:46
- Posłowie z ruchu Kukiz'15 przychodzą i proszą o przyjęcie ich do klubu PiS. Zastanawiamy się nad tym, czy jakoś podtrzymywać istnienie Kukiz'15, czy zgodzić się, że część tego środowiska, w tym posłowie, przejdzie do nas - mówił szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
rozwiń zwiń