X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

K. Szczerski: negocjacje ws. zwiększenia obecności wojsk USA w Polsce zakończone

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 07:41
- Mogę potwierdzić, że negocjacje polityczne ws. zwiększenia obecności wojsk amerykańskich w Polsce zostały zakończone. To sukces. Porozumienie zawiera wszystkie te elementy, których oczekiwał prezydent Andrzej Duda - mówił w "Sygnałach dnia" Krzysztof Szczerski, szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy. 
Audio
  • Krzysztof Szczerski o zwiększeniu wojsk amerykańskich w Polsce (Jedynka/Sygnały dnia)

W środę w Białym Domu prezydenci Polski i Stanów Zjednoczonych podpiszą polityczną umowę o zwiększeniu zaangażowania sił zbrojnych USA nad Wisłą. Obie strony doszły do wzajemnie korzystnego porozumienia o finansowaniu kosztów amerykańskiej obecności wojskowej - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Do zwiększenia obecności wojsk amerykańskich w Polsce odniósł się w "Sygnałach dnia" Krzysztof Szczerski, szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy. - Mogę potwierdzić, że negocjacje polityczne zostały zakończone. Ale to nie oznacza porozumienia, bo wynik tych negocjacji zostanie przedstawiony prezydentom i to oni zdecydują, czy to porozumienie ich satysfakcjonuje - przyznał Szczerski. 

Szef gabinetu Andrzeja Dudy dodał, że wspomniane porozumienie mogłoby być przyjęte podczas czerwcowej wizyty prezydenta w Białym Domu. - Pierwotnie wszystko wskazywało na to, że negocjacje będą trwały dłużej i ich wynik mógłby być ewentualnie zaakceptowany we wrześniu, czyli w trakcie wizyty Donalda Trumpa w Warszawie. Uległy one jednak przyspieszeniu dzięki woli politycznej i dobrym negocjacjom - kontynuował.

Szczerski ocenił ponadto porozumienie między Polską a USA jako sukces. - Uważam, że zawiera ono wszystkie te elementy, których prezydent oczekiwał, ale oczywiście to jego zdanie będzie decydujące - podsumował.

. .

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Krzysztof Szczerski (szef gabinetu prezydenta)

Data emisji: 10.06.2019

Godzina emisji: 7.14

kad/ans

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Szczerski: chcemy, żeby wojska amerykańskie w Polsce służyły całemu NATO

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2019 07:55
- Nie chodzi nam o budowanie jednego miejsca stacjonowania amerykańskich wojsk w Polsce, tylko o zdolność skuteczniejszego odstraszania wschodniej flanki poprzez umieszczenie większych sił wojskowych w Polsce - mówił w "Sygnałach dnia" Krzysztof Szczerski, szef Kancelarii Prezydenta. W ten sposób odniósł się do planów budowy tzw. Fortu Trump.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Szefernaker: tezy samorządowe wpisują się w demontaż państwa

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 09:48
- Byłem przekonany, że to jest wręcz niemożliwe, żeby ktoś o zdrowych zmysłach zaproponował takie rozwiązania - powiedział w "Sygnałach dnia" wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker o przedstawionych na początku czerwca tezach samorządowców. 
rozwiń zwiń