X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jerzy Meysztowicz: wspólny klub PO i Nowoczesnej powodowałby straty

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 10:09
- Nasi wyborcy uważają, że współpraca w ramach Koalicji Obywatelskiej jak najbardziej się sprawdza, ale nie ma sensu robienie wspólnego klubu, bo to przyniesie tylko straty - mówił na antenie radiowej Jedynki Jerzy Meysztowicz, poseł Nowoczesnej.
Audio
  • Jerzy Meysztowicz o przyszłości Nowoczesnej i Koalicji Obywatelskiej (Sygnały dnia/Jedynka)
Jerzy Meysztowicz
Jerzy MeysztowiczFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Nowoczesna do tej pory w ogóle nie miała przedstawicieli na szczeblu samorządowym, a teraz mamy ponad 200 radnych, prezydentów, wiceprezydentów, wójtów, burmistrzów. Sukces odnieśliśmy dzięki zaangażowaniu Katarzyny Lubnauer i Grzegorza Schetyny w dopięcie Koalicji Obywatelskiej, która okazała się dobrym rozwiązaniem - powiedział Jerzy Meysztowicz. Polityk informował, że "były rozmowy o tym, jak współpraca z Platformą Obywatelską ma dalej wyglądać". - W 2019 r. mamy wybory do Parlamentu Europejskiego. Będziemy robić wszystko, żeby poszerzyć obecną koalicję - dodał.

Poseł Nowoczesnej potwierdził, że jego partia rozmawiała z Platformą Obywatelską o wspólnym klubie parlamentarnym. - Większość osób uznała jednak, że nie jest to najlepszy moment i będzie powodowało to raczej straty. Tracilibyśmy możliwość wypowiadania się i swobodnego przedstawiania swojego stosunku do pomysłów Prawa i Sprawiedliwości, tracimy czas antenowy i możliwość pokazywania pewnych różnic między partiami koalicyjnymi. Jesteśmy wierni swojemu programowi - stwierdził gość programu.  

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

   

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Jerzy Meysztowicz (Nowoczesna)

Data emisji: 3.12.2018

Godzina emisji: 8.15

jp/kh

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jakie są szanse przystąpienia kolejnych ugrupowań do Koalicji Obywatelskiej?

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2018 17:03
- Nie uważam, że połączenie klubów Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej to dobry pomysł - powiedział Jerzy Meysztowicz (Nowoczesna). - Mam nadzieję, że Koalicja Obywatelska będzie się rozszerzać - podkreślił Arkadiusz Myrcha (Platforma Obywatelska). Goście Polskiego Radia 24 mówili o współpracy w ramach Koalicji Obywatelskiej.
rozwiń zwiń