X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Radio Parlament
Section01

Co z Ewą Kierzkowską, wicemarszałek z PSL?

migracja
migrator migrator 17.10.2011

Była wicemarszałek Sejmu z PSL Ewa Kierzkowska wejdzie w skład nowego rządu - tak wynika z nieoficjalnych informacji IAR. Ewa Kierzkowska w ostatnich wyborach parlamentarnych nie zdobyła mandatu poselskiego

Była wicemarszałek Sejmu z PSL Ewa Kierzkowska wejdzie w skład nowego rządu - tak wynika z nieoficjalnych informacji IAR. Ewa Kierzkowska w ostatnich wyborach parlamentarnych nie zdobyła mandatu poselskiego. Politycy PO i PSL zgodnie deklarują, że doświadczenie jednej z liderek PSL powinno być nadal wykorzystane w polityce.

Posłanka Platformy Obywatelskiej Małgorzata Kidawa - Błońska deklaruje, że koalicja PO - PSL nie zapomni o Ewie Kierzkowskiej." Była świetnym wicemarszałkiem. Dobrze by jej umiejętności zostały wykorzystane" - przekonuje dyplomatycznie posłanka PO.

Rzecznik prasowy PSL Krzysztof Kosiński w rozmowie z IAR twierdzi, że nie można jeszcze powiedzieć jakie konkretne stanowisko obejmie była wicemarszałek Sejmu Ewa Kierzkowska. " Taka osoba w polityce po 22 listopada będzie potrzebna . Na pewno pani marszałek w związku z tym, że nie dostała się do Sejmu nie zrezygnuje z działalności w PSL" - przekonuje rzecznik prasowy ludowców.

W najbliższą sobotę Rada Naczelna PSL ma zatwierdzić decyzję o kontynuowaniu koalicji PO - PSL. Poseł ludowców Eugeniusz Grzeszczak do tej pory minister w Kancelarii Premiera odpowiedzialny za relacje rządu z parlamentem, ma prawdopodobnie zostać wicemarszałkiem Sejmu. Z kolei jego miejsce w gabinecie Donalda Tuska ma zająć właśnie Ewa Kierzkowska.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Tomasz Majka/dyd

Section02
Section03
Section04