X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

PlusLiga: VERVA Warszawa Orlen Paliwa wróci do korzeni? Zmiany w klubie ze stolicy Polski

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2021 14:14
Siatkarski klub PlusLigi ze stolicy Polski ogłosił zakończenie procesu zmian właścicielskich w spółce ProjektWarszawa Sp. z o.o. prowadzącej drużynę siatkarską VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. 
VERVA Warszawa Orlen Paliwa
VERVA Warszawa Orlen PaliwaFoto: Vervawarszawa.pl/Shutterstock.com/Dziurek
  • PKN Orlen sponsorował warszawski klub od dwóch lat
  • Naftowy koncern z siedzibą w Płocku skorzystał z możliwości wcześniejszego zakończenia współpracy 

Już wcześniej "Puls Biznesu" poinformował, że PKN Orlen wypowiedział umowę sponsoringową warszawskiemu klubowi siatkarskiemu występującemu w PlusLidze. Oznacza to, że VERVA Warszawa Orlen Paliwa przechodzi do historii po dwóch sezonach. Naftowy gigant zaangażował się w sponsoring warszawskiej siatkówki jesienią 2019 roku, kiedy z klubu wycofał się wcześniejszy sponsor tytularny - firma Onico.

Podpisano umowę do końca sezonu 2021/2022, jednak w kontrakcie istniał zapis, który pozwała PKN Orlen na wycofanie się ze sponsoringu po dwóch latach. Termin wypowiedzenia umowy wygasał z końcem maja. Według "Pulsu Biznesu", koncern zdecydował się na skorzystanie z takiej możliwości, co oznacza, że drużyna nie będzie już występowała pod nazwą VERVA Warszawa Orlen Paliwa


Komunikat klubu:

W dniu 9 czerwca 2021 r. podpisana została umowa, na mocy której 100% udziałów w spółce zakupił Pan Grzegorz Pawlak.

Pan Grzegorz Pawlak jest założycielem, Prezesem Zarządu i akcjonariuszem spółki Plast-Box S.A. notowanej na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pan Grzegorz Pawlak jako prywatny inwestor przedstawił najatrakcyjniejszą długookresową strategię dla klubu, gwarantującą stabilność i bezpieczeństwo finansowe, pozwalające na walkę o najwyższe trofea w rozgrywkach krajowych i europejskich.

Sport to pasja, emocje i historia. W ostatnich latach nazwa warszawskiej drużyny była wielokrotnie zmieniana. Obecne zmiany właścicielskie to szansa na powrót do korzeni. To, czego życzę kibicom, zawodnikom, nowym właścicielom i sobie, to aby warszawska drużyna pod historyczną nazwą zdobyła tytuł Mistrza Polski i kontynuowała polską tradycję w rozgrywkach CEV Ligi Mistrzów.

Z dniem 9.06.2021 r. złożyłem rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu. Stanowisko to objął Pan Grzegorz Pawlak. Dziękuję zawodnikom, trenerom, kibicom, współpracownikom, sponsorom, partnerom i całemu środowisku siatkarskiemu za wsparcie i dwa lata współpracy. Cieszę się, że w 2019 roku udało mi się uchronić klub przed upadkiem, później być dumnym ze zdobycia brązowego medalu w zakończonym sezonie, a na końcu pozyskać inwestora, który zapewni stabilność i bezpieczeństwo, jakiego klub potrzebuje.

Czytaj także:

red/empe/Vervawarszawa.pl

Czytaj także

PlusLiga: sensacyjna transakcja na finiszu? Kubiak i Leon mogą przejąć Vervę

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2021 12:39
Dwaj czołowi siatkarze świata oraz reprezentanci Polski Michał Kubiak i Wilfredo Leon są bliscy przejęcia występującego w PlusLidze klubu Verva Warszawa Orlen Paliwa? Według informacji jednego z siatkarzy negocjacje trwają.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PlusLiga: co z przyszłością siatkówki w Warszawie? Media: Orlen wypowiedział umowę

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2021 14:36
"Puls Biznesu" poinformował, że PKN Orlen wypowiedział umowę sponsoringową warszawskiemu klubowi siatkarskiemu występującemu w PlusLidze. Oznacza to, że Verva Warszawa Orlen Paliwa przechodzi do historii po dwóch sezonach, a przyszłość klubu ze stolicy pozostaje niepewna. 
rozwiń zwiń