X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Hokejowe MŚ 2022 w Polsce. Dwa turnieje w Katowicach

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2021 06:00
Podczas kongresu Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie (IIHF) w łotewskiej Rydze poinformowano, że Mistrzostwa Świata Dywizji 1B seniorów oraz seniorek w 2022 roku odbędą się w Katowicach.
Kadra hokeja
Kadra hokejaFoto: PZHL
  • Hokeiści będą rywalizować w katowickim "Spodku" w dniach 25 kwietnia - 1 maja 2022 roku 
  • Polki zagrają na lodowisku Jantor w dniach 8-14 kwietnia

Pandemia sprawiła, że MŚ Dywizji 1B mężczyzn oraz kobiet z udziałem naszych reprezentacji nie odbyły się w Katowicach w 2020 roku. Także w 2021 roku nie można było zorganizować turnieju mistrzowskiego seniorów w Katowicach (MŚ seniorek w 2021 miały odbyć się w Pekinie jako próba przedolimpijska). W sobotę, 5 czerwca, podczas kongresu Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie ogłoszono, że MŚ Dywizji 1B mężczyzn oraz kobiet zostaną zorganizowane w Katowicach.

Seniorzy będą walczyć w "Spodku" o awans do wyższej dywizji w dniach 25 kwietnia – 1 maja, a ich rywalami będą Serbia, Litwa, Estonia, Japonia i Ukraina.


Mistrzostw Świata Kobiet Dywizji 1B
zostaną zorganizowane 8-14 kwietnia na lodowisku Jantor w Katowicach-Janowie. Polki zmierzą się z reprezentacjami Włoch, Chin, Korei Południowej, Kazachstanu i Słowenii.

- IIHF postanowił uszanować wcześniejsze miejsca organizacji mistrzostw świata z 2020 roku i dał tym federacjom pierwszeństwo w wyrażeniu chęci organizacji. Turniej kobiet także wrócił do nas, bo w 2021 roku miał odbyć się w Pekinie jako impreza testowa przed Igrzyskami. Cieszymy się, ze w dalszym ciągu jesteśmy stabilnym partnerem dla IIHF i będziemy mogli zorganizować dwa ważne seniorskie turnieje w Polsce - powiedziała Marta Zawadzka, wiceprezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie i członek zarządu IIHF.

red/PZHL

Czytaj także

Pekin 2022: Polscy hokeiści przegrali z Rumunią na zakończenie turnieju w Słowenii

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2021 07:54
Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie mężczyzn w Słowenii zakończyła turniej "Beat Covid-19", który stanowił kolejny etap przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk Pekin 2022. W swoim ostatnim meczu podopieczni trenera Roberta Kalabera przegrali z Rumunią 2:3. 
rozwiń zwiń