X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Justyna Kowalczyk-Tekieli zostanie mamą

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2021 20:00
Justyna Kowalczyk-Tekieli podzieliła się z kibicami swoim szczęściem. Mistrzyni i jej mąż Kacper Tekieli spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Nowinę była narciarka potwierdziła się w mediach społecznościowych. na Instagramie.
Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk Foto: facebook.com/kibicujjustynie

W środę w mediach społecznościowych Justyna Kowalczyk-Tekieli udostępniła zdjęcie, na którym mistrzyni w biegach narciarskich prezentuje brzuszek. W komentarzach od razu posypały się gratulacje. 

Kowalczyk nie opatrzyła zdjęcia komentarzem, więc nie wszyscy uwierzyli w tę informację. Dzień później Justyna Kowalczyk-Tekieli odniosła się do gratulacji w mediach społecznościowych, jednocześnie potwierdzając wiadomość o ciąży. 

– Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie miłe słowa – odniosła się do życzeń i gratulacji w imieniu swoim oraz męża wspinacza.

Nowe wyzwania

W marcu Justyna Kowalczyk-Tekieli została wybrana na dyrektora sportowego Polskiego Związku Biathlonu. Utytułowana biegaczka narciarska zastąpi Adama Kołodziejczyka, który objął funkcję trenera kadry narodowej.

Justyna Kowalczyk Kacper Tekieli 1200.jpg
Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub. Mąż mistrzyni to wspinacz i rekordzista

- Byłam zaskoczona (...). Nie odpowiedziałam od razu, dałam sobie dwa miesiące na zastanowienie. Biathlon jest dyscypliną pokrewną, ale jednak zupełnie inną niż biegi narciarskie. Po namyśle uznałam, że to świetny czas na zmiany - powiedziała.

Konsultowała się m.in. ze swoim byłym trenerem Aleksandrem Wierietielnym, który ponad trzy lata temu przeszedł na emeryturę. Jest ekspertem w dziedzinie biegów narciarskich, ale w młodości krótko reprezentował Kazachstan w zawodach biathlonowych.

- Przeraża mnie trochę ogrom pracy biurowej, będzie to dla mnie absolutna nowość. Wierzę jednak, że jestem w stanie pomóc biathlonistom w części biegowej. Obserwowałam ich wielokrotnie, gdy przez wiele lat trenowaliśmy w tych samych miejscach i myślę, że niektóre sugestie mogą przynieść pozytywny skutek. Mam nadzieję, że wspólnie zbudujemy takie zaufanie, które pozwoli na bliską współpracę. Bardzo się cieszę, że trener Aleksander Wierietielny zadeklarował mi pełną pomoc w pracy. To doświadczenie, z którego młodzi trenerzy, jeśli tylko zechcą, będą mogli czerpać garściami – dodała.

Czytaj także:

/red

Czytaj także

Justyna Kowalczyk-Tekieli dyrektorem sportowym Polskiego Związku Biathlonu

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2021 16:35
Justyna Kowalczyk-Tekieli została wybrana na dyrektora sportowego Polskiego Związku Biathlonu - poinformowano w związkowym komunikacie. Utytułowana biegaczka narciarska zastąpi Adama Kołodziejczyka, który objął funkcję trenera kadry narodowej.
rozwiń zwiń