X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pekin 2022: medalista olimpijski Konrad Niedźwiedzki szefem polskiej misji

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2021 18:50
Konrad Niedźwiedzki, były panczenista, a obecnie dyrektor sportowy Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego, będzie szefem Polskiej Misji Olimpijskiej Pekin 2022 - zdecydował w środę Zarząd PKOl na posiedzeniu z wykorzystaniem komunikacji internetowej.
Konrad Niedźwiedzki
Konrad Niedźwiedzki Foto: YouTube.com/Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego (screen)

36-letni Niedźwiedzki to brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Soczi w 2014 roku w wyścigu drużynowym. Pełnił już funkcję szefa misji na Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy w Sarajewie w 2019 roku oraz podczas Zimowych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Lozannie w ubiegłym roku.

Ponadto Zarząd Polskiego Komitetu Olimpijskiego wybrał doktora Huberta Krysztofiaka na szefa Misji Medycznej na igrzyskach w Pekinie w 2022 roku.

W przeszłości Krysztofiak kierował już polskimi lekarzami podczas igrzysk w Londynie (2012), Soczi (2014), Rio de Janeiro (2016) i Pjongczangu (2018), a będzie sprawować tę funkcję również w tym roku w Tokio.

Czytaj także:

/empe 

Czytaj także

Pekin 2022: rok do zimowych igrzysk. Chińczycy czekają na sportowców

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2021 14:28
Za rok - 4 lutego 2022 roku - w Pekinie rozpoczną się XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Według zapewnień Komitetu Organizacyjnego oraz Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego przygotowania do tych zawodów odbywają się bez zakłóceń, a Chiny są już niemal w pełni gotowe do przyjęcia 2800 sportowców z ponad 90 krajów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pekin straci organizację zimowych IO? Organizacje broniące praw człowieka naciskają

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 15:45
150 organizacji broniących praw człowieka opublikowało we wtorek list otwarty do serwisu Airbnb, domagając się, by zrezygnował ze sponsoringu zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie i naciskał na Międzynarodowy Komitet Olimpijski, by odebrał Chinom ich organizację. Powód to łamanie przez ChRL praw człowieka, w tym prześladowanie Ujgurów i Tybetańczyków.
rozwiń zwiń